Horoskop: Tato znamení jsou na dobré cestě splnit si velký sen. Pozor ale na závist ve vašem okolí

od Lída Kropáčková
2 minuty čtení
padajici hvezdy
Zdroj: Shutterstock

Právě léto je vždy provázeno padajícími hvězdami, které jsou spojené se splněním velkých přání. Která znamení horoskopu mohou doufat, že si splní svůj sen, a kdo by měl být velice opatrný, jakými lidmi se obklopuje?

Beran

Vaše největší přání se v poslední době rozhodně týká profesní sféry a doufáte, že budete schopni pochopit, jakou cestou se vydat, abyste byli skutečně šťastní. Jste si vědomi toho, že musíte přinášet další oběti, a nebojíte se toho.

Mars ve vašem znamení vás dělá silnými a nebojácnými. Přání, které se splní s padajícími hvězdami, bude jasnější vizí, jaká bude vaše profesní budoucnost. Na nic nečekejte a připravte se chytit svou šanci pevně do rukou. Úspěch si zasloužíte.

Bohužel si to nemyslí někdo z vašich spolupracovníků, který je ve vaší blízkosti, a bude se snažit se svést na vlně vašeho úspěchu. Když se mu to nepodaří, mohl by vážně škodit. Dejte si dobrý pozor, komu se s pracovními plány svěřujete.

Blíženci

Hvězdy jsou připraveny splnit vaše přání, ale při pohledu na oblohu je musíte vyjádřit zcela jasně. Jste si jisti, že opravdu chcete učinit definitivní přítrž situaci z minulosti? Co když místo toho v hloubi vašeho srdce je naděje na znovuotevření pootevřených dveří a pokračování příběhu přesně tam, kde skončil?

Pečlivě vyhodnoťte, co chcete, a pamatujte, že vesmír vždy podrobně naslouchá všem vašim požadavkům.

Vyvarujte se radám falešných kamarádů, kteří myslí spíše na svůj prospěch, a jednejte pouze podle vlastních pocitů. Jinak vám může příležitost proplout mezi prsty a někdo jiný, kdo vám skrytě váš život záviděl, se vás pokusí nahradit.

Střelec

Nechcete to říkat otevřeně, ale vaším hlavním přáním je v poslední době hodně zbohatnout a vidět, jak vaše finance dramaticky rostou. Ale nejde jen o to. Chtěli byste hodně vydělávat bez práce, protože čas má také svou cenu, a považujete ho za ještě důležitější než peníze.

Za tento váš sen budou zodpovědní především Jupiter a Saturn v Kozorohu. Hvězdy udělají, co mohou, aby se to stalo, ale výsledek závisí také na vašich rozhodnutích a volbách.

Mějte na paměti, že peníze nejsou nutně spojené se spokojeným životem, a závist někoho ve vašem okolí vás může nakonec připravit o to, co se za peníze koupit nedá.

Vodnář

Není nutné všem říkat, jaké touhy nosíte ve svém srdci. Lidé by vás možná nemuseli pochopit anebo by vám mohli vaše plány závidět a skrytě vám škodit. Důležité je, že je v sobě máte velmi jasné.

Otočte se za hvězdné noci k nebi a buďte upřímní, nejprve sami k sobě a poté k vesmíru, který vám naslouchá a slibuje vám, že dosáhnete toho, co si přejete.

Může to chvíli trvat, protože vaše požadavky jsou náročné, ale co vám nebude chybět, bude velká statečnost, která vás připraví na to, abyste přivítali štěstí ve všech jeho projevech.

Zdroj: Cosmopolitan, Amica

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články