Horoskop: Tato 3 znamení si v následujících dnech koledují o pořádný průšvih. Možná je načase změnit své návyky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdy si ani člověk neuvědomuje, že by ho jeho jednání mohlo dostat do nějakých výrazných problémů. Bohužel, i když třeba děláte vše stejně jako obvykle, jednou na svou povahu můžete doplatit a dostane vás do situace, o kterou rozhodně nestojíte. A právě to se vám ke konci tohoto týdne může stát.

Podle astrologů bude především druhá polovina současného týdne náročná především pro Berany, Blížence a Kozorohy. Všechna tato znamení mají své typické rysy, které nemusejí být nutně negativní, i tak je ale dokážou dostat do pořádného maléru.

Zamyslete se nad tím, jestli není lepší nějakou situaci řešit jinak, než jste zvyklí. Jinak se vám totiž může stát, že budete následky řešit ještě pěkně dlouho. Co konkrétně vám podle hvězd hrozí? Problémy všeho druhu jednoduše čekají tam, kde by je člověk nejméně čekal.

Berana dostane jeho tvrdohlavost a neústupnost

Beran je tvrdohlavé znamení, to je známo. Jenomže pokud potkáte na ulici někoho, koho neznáte, nebude se ptát, jaké je vaše znamení. Když do vás někdo vrazí, raději se omluvte a jděte dál. Obvykle mají lidé v tomto znamení snahu dožadovat se spravedlnosti a hádat se, jenže to by se tentokrát nemuselo vyplatit.

Předpověď říká, že zbytečný konflikt s člověkem na ulici vás dostane až na policejní stanici. A i když možná nebude chyba na vaší straně, zažijete pěkné nepříjemnosti, které možná mohlo vyřešit jenom pár milých slov nebo mávnutí rukou nad situací, která vás obvykle vytočí doběla.

Blíženec doplatí na svou důvěřivost

Blíženci se snaží pomoci každému, kdo si o to řekne. I když jim třeba intuice říká, že to není dobrý nápad, pokud si chce někdo půjčit peníze nebo potřebuje radu, neotočí se k němu zády. Právě na to by koncem tohoto týdne mohli ale doplatit.

Pokud vás někdo požádá o radu nebo o pomoc, nedejte mu ji zadarmo. Je možné, že půjčíte peníze někomu, kdo už vám je nikdy nevrátí, nebo že budete radit zdánlivě ztracenému kolemjdoucímu a jeho parťák vám mezitím vykrade kapsy. Dejte si pozor na svou důvěřivost.

Ani Kozoroh není stroj

Když má Kozoroh nějaké problémy, obvykle je řeší tím, že hned začne pracovat na nápravě. V práci pracuje jako robot naplno, doma uklízí a dodělává to, co jeho drahá polovička nestihla, jednoduše se nezastaví. A pak si užije své dvě hodiny spánku, než opět vyrazí do zaměstnání.

Jenomže takhle nejde fungovat věčně. Kozorohu, dejte si pozor, abyste své zdraví nepřecenili. Hvězdy varují koncem tohoto týdne před selháním v práci i kompletním vyčerpáním. Možná by vám den volna neuškodil, zkuste jednou řešit věci v klidu a pohodě.

Zdroj: indiatvnews.com timesofindia.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články