Horoskop: Tato 3 znamení se o víkendu utrhnou ze řetězu. Může za to konjunkce Měsíce s Neptunem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Lidé žijí v přesvědčení, že život s jedním jediným partnerem je ten správný, koneckonců i v přírodě existují zvířata, která jsou na tom stejně. Na druhou stranu ale mnoho živočichů uznává i poněkud komplikovanější a rozvinutější vztahy. A podle horoskopu podobné myšlenky napadnou velmi brzy i některé z vás.

O víkendu nastane jev, který označujeme jako období, kdy je Měsíc v konjunkci s Neptunem. Spojení těchto dvou vesmírných těles vytváří silné energie, které nutí některé osoby přemýšlet o mnoha věcech, mimo jiné podle astrologů i o tom, proč bychom se měli spokojit pouze s jedním sexuálním partnerem.

Právě o víkendu ti z nás, kteří mají trochu divočejší mysl, možná konečně povolí uzdu své fantazii a přiznají se k tomu, po čem už dávno touží, nebo udělají něco, k čemu by se možná nikdy neodhodlali. Otázkou ale je, zda to bude ve výsledku dobře.

Blíženci jsou uvězněni v pasti monogamie

Pro celou řadu lidí je vztah s jedním člověkem přesně to, po čem touží. Milují jednoho jediného muže či ženu a s ním také mají milostný poměr. Jenomže Blíženci, ačkoli je to citově táhne jen k jedné osobě, mají touhu vyzkoušet víc. Už dlouho se ale bojí o tom promluvit.

O víkendu ale díky konjunkci Měsíce s Neptunem dostanou konečně odvahu s partnerem řešit toto téma a možná se jim nakonec poštěstí a zjistí, že i on by si přál vyzkoušet milování ve třech. Vše ale zůstane vždy jen na úrovni fyzického kontaktu a pocity dvou lidí zůstanou nepozměněny.

Váhy mají touhu podvádět. A tentokrát se neudrží

Váhy sice mohou žít delší dobu ve vztahu, nejsou ale určeny k tomu, aby se vázaly. Může za to i jejich touha objevovat neustále něco nového. S partnerem jsou z pohodlnosti a ze zvyku, ale zároveň je neustále láká představivost toho, že budou nevěrní.

A možná, že pokud o víkendu potkají někoho, kdo jim jenom trochu naznačí náklonnost, tentokrát se už neudrží a skončí s ním v posteli. I když je to pravděpodobně bude stát vztah, nelámou si s tím hlavu. Vnitřně totiž vždy tito jedinci tak nějak tušili, že nemohou zůstat pouze s jedním partnerem.

Ryby vystaví partnera zkoušce

Už delší dobu si ryby říkají, zda je pro ně jejich partner tím pravým. A teď se jim konečně v hlavě zrodil plán, jak si to ověřit. A zároveň si tím i naplní své sny o tom vyzkoušet ještě milostný poměr s někým dalším. Měsíc společně s Neptunem je donutí navrhnout partnerovi takzvaný volný vztah.

Tedy vztah, ve kterém funguje láska, dva lidé spolu žijí, zároveň ale mohou spát s jinými a nemají před sebou žádné tajemství. Pokud na to partner přistoupí, je to pro Ryby známka toho, že je skutečně miluje. Pokud ne, pravděpodobně to skončí hádkou a možná i rozchodem, otázkou pak je, kdo toho bude litovat víc.

Zdroj: yourtango.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články