Horoskop: Tarotové karty dokáží lépe připravit na to, co vás v září čeká a nemine

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tarotove karty
Zdroj: Shutterstock

Připravit se na to, co člověka čeká, se dá nejedním způsobem. Řada lidí dává přednost klasickému horoskopu, mnoho jedinců ale věří také na čtení z tarotových karet. Ty dokáží mnohdy předpovědět budoucnost na delší dobu, a jsou tak skvělé v případě, že chcete vědět, co se bude dít v následujícím měsíci.


Obyčejný horoskop je navíc velmi často nespecifický, poukazuje jenom na obecné věci a nedokáže vám říci podrobnosti. Tarotové karty naproti tomu mnohdy prozradí detailní informace o tom, čeho se dočkáte. A ačkoli to není pravidlem, pro měsíc září si takovou předpověď připravily pro následující tři znamení.

Beran, Lev a Váhy mají mnoho společného. Jde především o pevnou vůli, ale také o potřebu být uprostřed velkého kolektivu, být oblíbeným člověkem, kterého obdivují davy. Ne ve všech případech ale bude září úspěšným měsícem. Podívejte se, co si o tomto období ve spojení s těmito znameními myslí karty.

Čtyřka mečů

Pro znamení Berana byla z balíčku tarotových karet pro měsíc září vytažena čtyřka mečů. Tato karta znamená na jednu stranu sílu, na tu druhou ale nebezpečí. V podstatě vyzývá k tomu, aby Beran zpomalil, trochu si odpočinul, nešel do všeho tak po hlavě.

Ačkoli to často přináší své ovoce, nic by se nemělo přehánět. V poslední době se navíc možná Berani fixují na nesprávné osoby. A snaha zapůsobit na ně a stát se právě pro ně středobodem vesmíru může vést k přesnému opaku.

Beran by tak výjimečně neměl tlačit na pilu, pak se ke konci měsíce dočká ocenění od člověka, na kterém mu velmi záleží. V opačném případě o něj přijde.

Eso mečů

Podobně jako u Berana i u Lva hrají hlavní roli meče. Eso mečů je velmi silná karta, která varuje před tím, že se blíží nebezpečí a existují v podstatě dvě možnosti: vzdát se, ukázat pokoru a projevit svou jemnější stránku, nebo zabojovat ze všech sil.

První možnost je pro Lva velmi těžká. Nerad přiznává porážku. Ovšem na některé osoby může zapůsobit tím, že uzná svou chybu.

Potom ho možná čeká povýšení v práci nebo odměna v podobě náklonnosti jisté osoby. V případě, že se Lev rozhodne bojovat, může dojít ke stejným výsledkům s nepochroumaným egem, existují ale rizika…

Dvojka holí

Váhy jsou rozvážné, nad vším přemýšlejí a často mají problém se rozhodnout mezi dvěma stranami. A přesně tuto jejich stránku značí i karta, kterou je Dvojka holí. Obě jsou stejné, na první pohled není jasné, proč člověk potřebuje obě, když mu dávají to samé.

Jenže dvojnásobné množství lásky, peněz, přátelství… To není k zahození. Váhy se musí přestat rozhodovat mezi tím, zda věnují více času rodině, nebo partnerovi. Jestli budou více pracovat na jednom projektu, nebo na druhém. Je třeba rozložit síly rovnoměrně a vytěžit z obou stran maximum.

Zdroj: Glamour, Times of India, Cosmopolitan

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články