Horoskop: Staří Mayové na rok 2022 předpověděli změny. Kterých znamení se to týká?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
maysky horoskop
Zdroj: Shutterstock

Stará mayská kultura měla vysoce vyvinutou astrologii, která se dá dodnes praktikovat na mnoha místech světa a podle odborníků snad v jakékoli oblasti. Díky tomu, že mají Mayové celkem 20 znamení, jsou jejich predikce údajně daleko přesnější než u běžného horoskopu, který známe. A letos podle nich nastanou velké změny.

Rok 2022 by měl mnoha lidem přinést podle Mayů změnu, která ovlivní jejich dosavadní život a vše obrátí úplně vzhůru nohama. U některých znamení se jedná o změny pozitivní, u jiných naopak dojde k tragédiím, se kterými se budou dlouho vyrovnávat.

Zatímco začátek roku bude podle mayského horoskopu spíše klidný, již v únoru mohou někteří lidé začít pociťovat silné energie a ke změně pak může dojít prakticky kdykoli. Kdo by se měl připravit na to, že se jeho život změní k nepoznání? Váhy, Štír a Vodnář.

SOTZ – Váhy

Prvním znamením, které varují Mayové před změnou, je podle jejich horoskopu SOTZ, který koresponduje datově s našimi Váhami. Tito lidé jsou sebejistí, rádi se zapojují do cizích sporů a stávají se soudci v případech, kterým ani nerozumí. Právě to je letos dožene do pasti.

Váhy si až příliš věří a v naději, že z toho něco kápne, se zapojí do jakékoli hádky. Jenomže tento rok vás v jednom případě nečeká odměna od toho, na jehož stranu se přikloníte, ale naopak krutá pomsta od poraženého. A podle horoskopu může jít o opravdu velkou a nepříjemnou ránu.

XUL – Štír

Znamení XUL spadá datově pod našeho Štíra. Mayové toto znamení popisují jako samostatné, cílevědomé a tvrdohlavé. Jde o jedince, kteří všechno chtějí zvládat sami, nenechají si od nikoho pomoci a vždy dosáhnou toho, čeho chtějí. Možná je ale načase přestat se spoléhat jen sami na sebe.

Mayové varují, že pokud bude Štír i nadále odmítat pomoc ostatních, jednou mu dojdou síly a přijde o všechno. Ve hře je práce, rodina, přátelé. Zatímco dnes jsou Štíři ještě pravděpodobně pány svého života, za pár měsíců je může čekat osamocení, vyhazov z práce, dokonce možná i ulice.

YAX – Vodnář

Znamení YAX je přátelské, společenské, ochotné a nápomocné. Spadá datově do stejného období jako Vodnář. Tito lidé nikdy ze své dobré povahy nic moc nevytěžili, takže jsou často zklamaní a pociťují vnitřní prázdnotu. Ačkoli dělají vše pro druhé, nikdy se jim to nevrací.

To se má ale letos změnit. YAX je jediným znamením, kterému Mayové letos předpovídají obrovské změny k lepšímu. Možná potkají jedinci narození v tomto období někoho, kdo jim konečně jejich snahu oplatí. A to v takové míře, že se celý jejich život změní k lepšímu.

Zdroj: new.fox-24.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články