Horoskop: První říjnový týden přinese mnoho novinek. Co čeká podle hvězd vás?

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Říjen sice začal už v sobotu, až tento týden s sebou ale přinese každému znamení nějakou tu novinku. Někdy půjde o radostné zprávy, jindy budete ze změny situace nadšeni méně. Co nového čeká v tomto týdnu právě vaše znamení?


Hvězdy si v týdnu od 3. do 9. října připravily velká překvapení. Někdo se potká s novou láskou, jiný s novou prací, pro někoho bude těžké se se změnami smířit. Podle horoskopu čeká každé znamení v tomto týdnu nějaký velký životní převrat.

Beran a nová láska

Berana podle hvězd čeká v tomto týdnu nová láska. Nemusí se ale jednat o nového partnera, jak vás nejspíš na první dobrou napadne.

Možná se zamilujete do nového člena rodiny, možná najdete přítele, za kterého jste ochotni položit život. Ne vždy se láskou myslí jen romantický vztah mezi mužem a ženou.

Býk se setká s někým novým

Býk v tomto týdnu potká někoho, kdo mu změní život. Zpočátku ho možná bude považovat za zajímavou osobnost, se kterou se chce sblížit.

Dejte si ale pozor, Býku. Velmi pravděpodobně vám totiž za pár dní přinese tento nový člověk velkou bolest

Blíženci na nové pozici

Blížence čekají změny v práci. Budou se muset vypořádat s novou pracovní pozicí.

Dřeli jste příliš dlouho a konečně se vám poštěstilo. Teď musíte ukázat, že si nové místo opravdu zasloužíte. Ale podle všeho by to pro vás neměl být velký problém.

Rak nebude mít takové štěstí

I Rak se bude seznamovat s novou pracovní pozicí. Bohužel to ale na rozdíl od Blíženců nebude mít tak růžové.

Čeká ho nová práce, ve které bude muset víc dřít, a finanční ohodnocení nebude zdaleka tak dobré, jako bylo v minulém zaměstnání.

Lev se po dlouhé době zamiluje

Lev je znamení přelétavé. Sice sem tam k někomu něco pocítí, obvykle se ale jedná jen o krátké vztahy, jejichž plamen rychle vyhasne.

Tentokrát to ale bude jiné. Lve, čeká vás nová láska, kterou si udržíte pravděpodobně hodně dlouho. A pokud nepodlehnete svým starým zvykům sukničkáře, možná je právě tento člověk tím, s kým strávíte celý život.

Panna přivítá nového člena rodiny

Rodina Panny se rozroste. Možná čekáte miminko, které už se má co nevidět dostat na svět.

Pokud ne, nejspíš se dočkáte nového člena rodiny jinak. Netoužíte už delší čas po pejskovi či kočičce? Teď je ta správná chvíle.

Váhy objeví svůj skrytý talent

Už nějaký čas si Váhy ukládají do šuplíku své zápisky. Věnují se sepisování písniček, básniček, píší si příběhy ze svého života, doteď se je ale bály odhalit světu.

Když si je ale v tomto týdnu poprvé někdo přečte, bude to možná znamenat víc než jen pochvalu od kamaráda.

Štír přijde o své milované

Štíra čeká podle horoskopu tento týden nějaká velká ztráta. V nejhorším případě může jít i o smrt v rodině.

Hvězdy ale předpovídají, že půjde možná jenom o hádku s někým velmi blízkým. I tak bude ovšem ztráta milovaného hodně bolet.

Střelec se dostane do hádky s nejlepším kamarádem

Střelec se pohádá se svým nejlepším kamarádem. A ačkoli se to možná zdá jako něco, co není nijak zásadní, pro vás je to velkou novinkou, protože jste nikdy předtím nic podobného řešit nemuseli.

Snažte se najít východisko ze situace co nejrychleji, jinak možná přijdete o přítele úplně.

Kozoroha čeká milé sdělení

Budete rodičem, milý Kozorohu. První říjnový týden je obdobím, kdy se dozvíte radostnou novinku, kterou budete oslavovat vy i celá rodina.

Na miminko čekáte už dlouho a konečně se zadařilo. Není se tak čemu divit, že štěstím budete úplně zářit.

Vodnář přijme novinky méně nadšeně

Vodnáře nejspíš čekají velmi podobné zprávy jako Kozoroha, ovšem nebude je brát až tak pozitivně. Z mnoha důvodů nemusí být informace o miminku úplně tím nejlepší, co se člověku stane.

Vodnář tak bude mít spoustu starostí s tím, jak se se situací vypořádat.

Rybám se konečně vyplatí investice

Už před nějakým časem Ryby investovaly a dodnes si to možná vyčítají. Dlouho se totiž neobjevoval žádný výnos. Teď konečně ale budete moci sklidit zasloužené ovoce.

A jedna připomínka na závěr: nemusí se jednat jen o finanční investice.

Zdroj: Hindustan times, Times of India, Cosmopolitan

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články