Horoskop: První novoluní přežijete bez problémů, pokud nebudete přeceňovat své síly

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Blíží se první novoluní letošního roku. 21. ledna ve 21 hodin a 53 minut dojde k jevu, při kterém se Měsíc i Slunce budou nacházet z pohledu ze Země v těsné blízkosti. Na obloze v danou noc proto Měsíc nebude vůbec vidět. To ale znamená nejen zajímavý přírodní jev, ale také nebezpečí pro některá znamení.

Během tohoto novoluní se nachází Měsíc i Slunce ve znamení Vodnáře, připomíná Časopis Na kafíčko – nejpřehlednější horoskop. Pokud nebudete přeceňovat své síly, přežijete ho bez problémů.

Ovšem některá znamení mají typicky vlastnost toto varování ignorovat, a proto se pro ně naopak může stát večer velmi nebezpečným. Velké varování platí především pro Berany, Lvy a Kozorohy.

Tvrdohlavý Beran nikdy varování neřeší

Pro Berana je jakékoli varování výzvou. Lidé narození v tomto znamení jsou tvrdohlaví, jdou si vždy za svým a neřeší nebezpečí. Pokud jsou k něčemu odhodláni, nic je nepřesvědčí o opaku.

Místo toho, aby seděli doma v bezpečí, vydají se během večera na nějakou velkou párty nebo navštíví staré známé. V obou případech ale může dojít k tomu, že se stane něco neočekávaného, co jejich život změní k horšímu.

Lev se musí předvádět za každou cenu

Lev je znamení společenské. Sedět v sobotu večer doma by ho v životě nenapadlo. I o novoluní tak bude nejspíš mezi lidmi hledat pozornost a pokoušet se být středem společnosti. Jenomže lépe by udělal, kdyby pro jednou nikam nechodil.

Pro Lva je toto období obzvláště nebezpečné. A to i s ohledem na to, že je ochoten přistoupit prakticky na jakýkoli plán, jen aby si zajistil pozornost.

Lvi by měli především přemýšlet, zda jim riskování vlastního bezpečí stojí za potlesk pár přátel.

Kozoroh dobrodruh

Kozorohové jsou dobrodružná znamení. Když se naskytne šance k tomu zažít něco nového, nemohou ji propást. Novoluní je právě obdobím, které k novým – a obvykle také šíleným – aktivitám přímo vybízí.

Horoskop varuje před zraněními a nemocemi, to ale Kozorohové příliš neřeší. A právě proto pro ně tento víkend nemusí dopadnout vůbec dobře. S velkou pravděpodobností budou nakonec svého rozhodnutí litovat.

Zdroj: Časopis Na kafíčko – nejpřehlednější horoskop, Najdi se

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články