Horoskop: Pro tyto osoby je těžké si najít lásku. Jejich znamení za to ale nemůže

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
planety
Zdroj: Shutterstock

Astrologie není jenom o předvídání dění na základě horoskopů nebo o přidělování vlastností jednotlivým znamením. Pojednává o tom, jaký vliv má na člověka den, ve kterém se narodil, ale také aktuální postavení planet a další okolnosti. A právě to, v jakou dobu jste se narodili, může mít velký vliv na to, jak snadno si najdete životního partnera.


Říká se, že nejhůře se zamilovávají Lvi, kteří střídají jednoho partnera za druhým, tvrdohlaví Býci nebo přecitlivělí Raci. Ve skutečnosti ale nejen to, v jakém znamení jste přišli na svět, má vliv na to, jak těžké je pro vás najít si k někomu cestu. Jak prozrazuje web Your tango, má na to velký vliv také období, ve kterém jste se narodili.

Roční období, počasí, postavení planet. To vše má jistý podíl na tom, jak jako člověk budete působit. Podle horoskopu na zahraničních webech jsou v hledání lásky nejvíce zoufalí lidé, kteří se narodili v těchto konkrétních dnech a za těchto konkrétních událostí. V jakém postavení planet jste se narodili vy, lze zjistit snadno na řadě astrologických stránek.

Saturn ve Lvu vytváří silnou nejistotu

Pokud jste se narodili ve chvíli, kdy se planeta Saturn nacházela ve znamení Lva, pravděpodobně budete svou lásku hledat nějaký ten čas. V tomto období totiž dominuje nejistota a jedince, kteří přišli na svět v dané dny, provází během života strach z toho, že nikdy nenajdou toho pravého.

Místo riskování, že třeba bude člověk, kterého vnímáte jako blízkého, skutečně tím vaším osudovým, tak raději neustále hledáte někoho, u koho ucítíte stoprocentní jistotu. To ale může trvat i velmi dlouho. Někdy je tak jednodušší se pokusit jistotu získat s někým, u koho v ní pouze věříte.

Venuše v Panně sama sobě protiřečí

Na krásné věci je dobré si počkat. O co déle trvá jejich hledání, o to více si je potom užíváte. Minimálně tak je to v případě, že jste se narodili v dny, kdy je Venuše ve znamení Panny. Jde totiž sice o planetu lásky, v tomto případě ale zároveň také o znamení opatrnosti a trpělivosti.

Planeta vede váš život k tomu, abyste se nezamilovali snadno, jakmile to ale vyjde a vy pocítíte ty pravé pocity lásky, budete vědět, že s nikým dalším už nikdy nezažijete nic podobného. Sice tak budete čekat dlouhé roky, nakonec se ale trpělivost vyplatí.

Saturn v Býku

Podobně jako ve Lvu, ani v Býku Saturn lásce na první pohled nedopřává. Pokud jste se narodili v období, kdy tento astrologický jev dominuje, pravděpodobně vidíte kolem sebe řadu lidí, kteří se trápí a strádají. A důvodem je ve velké části případů nešťastná láska.

To člověka dokáže ovlivnit natolik, že se cítí, jako kdyby ani on neměl být šťastný. Pokud se lásku nepodařilo najít vašemu kamarádovi, kterého považujete za dokonalého, jak by se to pomohlo podařit vám? Než odhodíte tyto pocity a nabydete sebevědomí, může to trvat.

Zdroj: Your tango, Times of India, Best of life,

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články