Horoskop: Pro některé lidi je těžké se v životě někam posunout. Tato znamení se utápějí v minulosti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
divka rozchod
Zdroj: Shutterstock

V životě každého z nás se dějí věci, které bychom nejraději vymazali. Které nám připomínají špatnou minulost, bolí a brání nám posunout se dál. Někdy jde o něco způsobeného naší vinou, jindy jenom o náhodu, kterou nám hodil pod nohy osud. Některým jedincům ale trvá déle takové věci překonat.

Utápět se v minulosti nemá cenu. Takovou radu nejspíš slyšel už každý z nás. Zatímco někdo si ji vezme k srdci po dvou dnech, jiný po měsíci, někomu může trvat i roky, než se posune v životě dál. A týkat se to může mnoha situací. Podle horoskopu kvůli špatným vzpomínkám nejčastěji trpí Býci, Panny a Blíženci.

Lidé narozeni v těchto znameních si berou k srdci všechny špatné věci, které se jim v životě staly. Jen těžko se z nich ale poučí, naopak je mají jako záminku k tomu, proč se neposunout nikam dál. V jejich očích totiž situace dopadne opět stejně a nemá snad ani cenu se o něco pokoušet.

Býk se těžko přenáší přes rozchod

Konec vztahu bolí. Zhrzená láska je jeden z nejhorších pocitů, ve kterém se člověk začne utápět velmi rychle. Právě Býci patří překvapivě k těm, kteří mají pocit, že už si nikdy nenajdou nikoho, kdo by je bral takové, jací jsou. Proč překvapivě? Obvykle se jedná o sebevědomé jedince s pozitivním myšlením.

Když se ale zklamou v člověku, kterého milovali nejvíce na světě, mají najednou pocit, že pro nikoho už nebudou dostatečně dobří. Bojí se, že zůstanou sami, dlouhé roky se utápí v myšlenkách na život bez partnera a ztrácí příležitosti, které jim život nabízí.

Panny se nedokážou vzdát lidí kolem sebe

Panny se mnohokrát zklamaly v lidech kolem sebe. Nejednou se jim stalo, že jim nejlepší přítel lhal, partner jim byl nevěrný, nebo se na ně vykašlal někdo, komu stoprocentně důvěřovaly. Panny ale nedovedou udělat za žádným vztahem s někým konkrétním tlustou čáru.

Místo toho, aby se posunuly dál, našly si jiné přátele a spoléhaly na ty, kteří si to zaslouží, stále dokola dávají šance těm, kteří je už jednou zklamali. Kdykoli se s takovými přáteli vidí, jenom si připomínají, jak jim v minulosti ublížili. A díky tomu, že si zaneřádili život podobnými lidmi, nikdy si kolem sebe nevytvoří okruh přátel, kteří by za to skutečně stáli.

Blíženci mají problém začít od začátku

Blíženci se přes špatné vzpomínky přenášejí těžko hlavně proto, že se bojí vytvořit si nové. Raději se pokouší zachránit to, co mají, než aby riskovali, že nebudou mít nic. V mnoha případech ale nakonec skončí v začarovaném kruhu, ve kterém řeší, zda jim to, co jim ubližuje, může vlastně ještě dát něco pozitivního.

Lidé narození v tomto znamení trpí jak ve vztazích s partnery, tak i s přáteli, nadřízenými, nebo v práci, kde se jim nedaří, ale přesto se jí odmítají vzdát. Bojí se totiž, že by jinou nenašli. Proto raději trpí v té, která jim nevyhovuje, než by se pokoušeli najít si takovou, ve které by byli šťastní.

Zdroj: Allure, Times of India, Bustle

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články