Horoskop: Přichází první klidný víkend po Novém roce, přizpůsobte se mu

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
odpocinek
Zdroj: Shutterstock

Nedávné období bylo pro většinu z nás pořádnou psychickou zátěží. Od Vánoc až po Nový rok jsme se prakticky nezastavili, neustále se něco dělo, navštěvovali jsme rodiny a známé, nebyla chvíle na odpočinek. A pak hned nastal pracovní týden. Až teď konečně přichází první klidný víkend po Novém roce.

Minulou neděli většina lidí ještě dospávala novoroční kocovinu nebo uklízela po silvestrovské párty. A pak přišlo pět pracovních dní. Teď konečně nás čekají dva dny volna, které si po vánočním a novoročním shonu potřebujeme užít. Co si pro nás ale na tyto dva dny přichystal horoskop?

Beran

Beran nejspíš pro svou tvrdohlavou povahu přišel během Vánoc do křížku s několika rodinnými členy.

Teď konečně nastává období, kdy se s nikým nebudete hádat o zbytečnostech. Odpočiňte si u nějakého pěkného filmu. Víkend budete mít klidný, věřte ale, že po něm bude následovat náročný týden.

Býk

Býka čeká o víkendu ještě možná nějaká nečekaná rodinná návštěva. Ačkoli se už těšíte, že budete konečně sami, nakonec budete rádi, že tomu tak není.

Máte sice pocit, že potřebujete odpočívat, vnitřně se ale znáte a víte, že byste se po půl hodince ležení začali nudit a přemýšleli, koho pozvete ven.

Blíženci

Blížence čeká aktivní odpočinek. Využijete pěkného, na leden až netradičně jarního počasí, a vyrazíte do přírody.

Možná zajdete na delší procházku, možná vytáhnete kolo nebo kolečkové brusle.

Díky tomu si skvěle pročistíte hlavu a stres z Vánoc z vás konečně spadne.

Rak

Pro Raka byly Vánoce extrémně náročné, protože se snažil myslet na emoce všech a každému se zavděčit. Teď konečně víte, že jste udělali maximum a svátky se skvěle podařily.

O víkendu vás čeká jenom klid s knížkou a teplým šálkem čaje. Věnujte následující dva dny jenom sami sobě.

Lev

Ačkoli se to nezdá, i Lev si potřebuje od společnosti odpočinout. O Vánocích jste se viděli s mnoha lidmi a během silvestra jste předvedli, že jste středem pozornosti na každé párty.

Nic se ale nemá přehánět. Horoskop vám tak doporučuje, abyste si o víkendu raději od společenských událostí odpočinuli.

Panna

Panny se už několik dní cítí unaveně. Nejde ale jen o to, že na vás jde úzko z neustálé přítomnosti přátel a rodiny. Ve skutečnosti na vás něco leze, a měli byste se tak raději vyležet.

Zalezte si pod peřinu, přispěte si a zůstaňte s šálkem horkého čaje v teple.

Váhy

Váhy se už nemohly dočkat, až budou mít čas na své koníčky. Kvůli shonu, který se v posledních čtrnácti dnech kolem nich děl, nestíhaly své zájmy.

Konečně se můžete vrhnout na kreativní činnosti, které jste zanedbávali, něco si přečíst nebo se podívat na nové díly oblíbeného seriálu.

Štír

Štír už chce mít doma hlavně uklizeno. I když se snažíte průběžně dělat pořádek, necítíte se úplně ve své kůži a chcete konečně udělat úklid hloubkový.

Svým způsobem je to pro vás forma odpočinku. Protože relaxovat můžete jenom v případě, že máte konečně doma čisto.

Střelec

Střelec neměl náročného jenom silvestra. Ještě se ani neprobral z kocoviny a už se musel vhrnout do velmi složitého pracovního úkolu.

Tento týden pro vás byl opravdu těžký a už se těšíte, až budete moci jenom ležet s nohama nahoře. A zasloužíte si to.

Kozoroh

Kozoroha odpočinek nečeká. Má před sebou pracovní víkend. Kupodivu mu to ale nevadí, bude totiž alespoň méně myslet na to, co se během Vánoc nepovedlo.

Letošní svátky neproběhly úplně tak, jak měly, nebojte se ale, brzy na všechno zapomenete.

Vodnář

Vodnář se už několik dní nevyspal. Bolí ho záda z přespávání na gaučích u různých známých, protože se během svátků rozhodl navštívit úplně všechny osoby, které zná.

Ze všeho nejvíc se tak o víkendu těší na to, že se vyspí ve vlastní posteli a bude moci vstávat až k obědu.

Ryby

Ryby si na víkend naplánovaly úklid domácnosti a následný odpočinek, možná je ale bude čekat ještě jedna návštěva.

Nadšení z toho sice nebudete, je ale ještě někdo, kdo vás o svátcích neviděl a komu chybíte. Připravte se na to, že své uklízecí plány budete muset odložit.

Zdroj: Times of India, Refinery29, Cosmopolitan

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články