Horoskop: Pozor na úrazy a zranění. Hvězdy předpovídají bolestivý víkend

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zlomena noha
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé jsou na chirurgii jako doma, takže to pro ně asi nebude překvapením, jiní ale v životě neměli nic zlomeného. Námraza sice ještě venku nehrozí, dá se ale uklouznout nejen na ledu. Pro tento víkend hvězdy některým lidem předpověděly nepříjemné zranění.

Možná v pondělí budete do práce cestovat se zlomenou nohou i vy. Někdy se zranění přihodí, a člověk ani neví, jak. Patříte i vy k těm, kteří by si měli dávat o víkendu pozor na to, kam šlapou?

Lev, Panna a Rak jsou tentokrát znamení vyvolená hvězdami k tomu, aby si z víkendu odnesla nějakou tu nepříjemnost. Pokud si dáte dobrý pozor, možná to odnesete jenom modřinami, jinak je ale dost možné, že vás zasádrovaná noha či ruka nemine.

Lev by se měl méně předvádět

Lev už se s nějakou tou zlomeninou ve svém životě potýkal. A není se čemu divit. Rád je středem pozornosti a často se předvádí, aby si ho ostatní všímali. Jenomže ne vždy odhadne své schopnosti, a někdy to tak pro něj končí bolestivě.

Nicméně přání se vám splní. Pokud skončíte za své počínání potrestáni sádrou, rozhodně nějaký ten čas středem pozornosti budete. Možná jinak, než jste si představovali, protože se ostatní budou bavit především tím, že vám ukradnou berle, to je ale risk, se kterým jste měli počítat.

Panna zakopne i o vlastní nohu

Panna bude mít takzvaně víkend blbec. Když už si bude říkat, že se nic víc pokazit nemůže, podaří se jí bizarní zranění, které bude doktorovi jen těžko vysvětlovat. Místo toho, abyste přiznali zakopnutí o vlastní nohu, možná si raději vymyslíte nějakou drsnou historku.

Naštěstí pro vás horoskop říká, že to pravděpodobně odnesete jenom nějakou tou odřeninou. Dávejte na sebe pozor, a možná bude všechno nakonec v pořádku. Koneckonců i špatný víkend musí někdy skončit, a v dalším týdnu by se vám mělo naopak dařit.

Rak to bere s humorem

Rak je šťastlivec, kterému se žádná velká zranění nedějí příliš často. Když už se mu něco přihodí, tak to stojí za to. Pravděpodobně tak skončí v nemocnici s nějakou komplikovanou zlomeninou, nebo rovnou dvěma.

Tito lidé se ale na všem snaží hledat něco pozitivního, takže na dotaz, jak se jim vede, odpoví svým přátelům nejspíš nějakou tou vtipnou hláškou. Není to sice úplně ideální, ale vždycky může být hůř, jak Rak s oblibou říká.

Zdroj: Vogue, Elle, California psychics

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články