Horoskop: Poslední superúplněk roku se blíží. Bude měnit věci v našich životech

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
superuplnek
Zdroj: Shutterstock

11. srpna dojde k poslednímu superúplňku letošního roku. Tak jako i každý další astrologický jev, i v tomto případě horoskop hovoří o tom, že může mít měsíc ve své nejplnější fázi velký vliv na některá znamení. Patří k nim i to vaše?


Superúplněk je označení pro stav měsíce, který se ve své nejplnější fázi přiblíží na ose nejblíže k planetě Zemi. V takovém případě dochází v den jevu a zhruba v rozmezí dvou až tří dní okolo k velkému vlivu na astrologická dění po celém světě.

Úplněk má v této své silné fázi tendenci měnit věci. Pro některá znamení tak nastává doba, kdy je nejlepší dělat nová a velká životní rozhodnutí. V některých případech to ale právě za podpory měsíce může naopak dopadnout katastrofálně. Co říká horoskop o vašem znamení zvěrokruhu?

Vodnář by se měl držet faktů

Během úplňku jsou lidé ve znamení Vodnáře často vedeni svými pocity. Rozhodnou se pro jednou poslouchat místo mozku své srdce a nechat průchod věcem, kterým by se jinak postavili do cesty. Ne vždy to pro ně ale dopadne dobře, někdy se ukáže, že držet se faktů je to nejlepší, co může člověk udělat.

Speciálně během superúplňku nastává pro Vodnáře období, kdy se jim řada věcí pokusí změnit život. A pokud se oddají pouze svým pocitům a zapomenou na logické uvažování, čekají je nepříjemnosti. Pokud naopak nepodlehnou a udrží si chladnou hlavu, dostane se jim zasloužené odměny.

Býk musí najít ztracenou sebeúctu

Býci jsou odhodlané znamení, které si jde často tvrdě za svým. Není pro ně nic horšího než prosit o pomoc lidi kolem sebe. Během posledního úplňku ale v očích někoho ze svých blízkých klesli, a ačkoli je to trápí, navenek se tváří sebevědomě a silně.

Při superúplňku člověk, kterého Býk silně zklamal, znovu udeří. Je potřeba najít ztracenou sebeúctu, postavit se situaci čelem, začít se opět chovat jako Býk. V opačném případě totiž hrozí, že si už nezískáte respekt nejen u jedné dané osoby, ale po čase ho ztratíte i u jiných.

Raka čeká rozhovor o společném životě

Superúplněk zasahuje do života Raka velmi silně. Konkrétně ten nastávající povede podle horoskopu k vážným debatám s tím, s kým sdílíte svůj život. Bude vás čekat řada rozhodnutí, která mají dokázat, zda společně dokážete něco vybudovat a najít kompromisy.

Rak by se ideálně neměl oddat své přecitlivělosti a ustupovat, měl by také říci nahlas svůj názor. Protože pokud to nedokáže teď, možná se nechá ovládat celý svůj život. A to rozhodně není způsob, jak žít ve šťastném a zdravém vztahu.

Zdroj: Bustle, Live science, InStyle

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články