Horoskop: Nový týden přinese Rakům či Střelcům hodně práce, jiní si užijí volnější dny

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
narocny pracovni den
Zdroj: Shutterstock

Začíná nový týden a pro mnohé to znamená opět plno práce a očekávání víkendu, kdy si konečně odpočineme. Rak, Střelec a Štír dobře vědí, o čem je řeč. Naopak třeba takové Váhy se těší, že si konečně odpočinou, a Panna své volno využije k tomu, co už dlouho odkládala.

Co čeká tento týden vás? Potká vás nějaké nečekané štěstí, nebo budete čelit nástrahám života? Možná se nezmění vůbec nic a uběhne jen další nudný týden, hvězdy každopádně znají pravdu pro všechna znamení. Podívejte se, co si pro vás tentokrát připravily.

Beran

Berana čeká poměrně klidný týden. V práci se nebude dít nic nečekaného, takže se domů sice vrátíte unavení, nebudete ale vyčerpaní ani mrzutí a s partnerem si klidně dáte dvakrát nebo třikrát do týdne nějaký ten film. Jednou dokonce možná uvaříte večeři. I taková malá gesta pomohou vašemu dalšímu sbližování.

Býk

Býk to bude mít v práci o něco náročnější, naštěstí ho tento týden čekají jenom tři dny v kanceláři a po zbytek týdne bude odpočívat doma. Musíte sice ještě zařídit pár věcí, takže si příliš neoddychnete, všechno je ale lepší než ten shon, který se v poslední době děje na vašem pracovišti.

Blíženci

Blíženci už nějaký čas přemýšlejí o tom, že když nemají nic na práci, jenom sedí doma a nudí se. Začínají si proto uvědomovat, že se z nich stávají workoholici. Možná je tenhle týden tím, kdy byste se měli konečně bavit. Pozvěte si navečer domů partu kamarádů nebo někam vyrazte. Zjistíte, že i mimo pracovní prostředí vás čeká zábava.

Rak

Rak si tenhle týden v práci dá pořádně do těla. Čeká vás opravdu náročná fyzická práce, a to navíc nejen od pondělí do pátku. Kvůli složité finanční situaci si možná budete muset udělat pracovní i víkend. Není se tedy čemu divit, že nebudete mít přes týden právě náladu na pozitivní rozhovory.

Lev

Lev by si chtěl užívat víc času s přáteli, pokouší se tak mít v práci vše rychle hotovo a udělat si víc volna. Jenomže je třeba si dávat pozor na to, abyste něco neodflákli. Hvězdy upozorňují na nebezpečí ztráty práce nebo změnu pracovní pozice, takže si dobře rozmyslete, co je pro vás důležité.

Panna

Panna má konečně týden volna. Nevyužije ho ale k odpočinku, už dlouho se chystá k jednomu velmi důležitému kroku. Možná jde o nějaké úpravy v domácnosti, možná si jen potřebujete s někým o něčem promluvit nad skleničkou vína. Ať už jde o cokoli, víc to neodkládejte.

Váhy

Váhy si konečně užijí trochu volnější dny. Do práce se chystají každý den jen na dopoledne, takže si mohou trochu odpočinout u seriálu nebo oblíbené knížky. Přemýšlejte ale nad tím, že úplně od věci by nebylo vyzkoušet také aktivní způsob odpočinku.

Štír

Štíra už několikátý týden po sobě čeká velmi náročná práce. V kanceláři zůstává dlouho do noci, vrací se pozdě, a dokonce už i rodina má s jeho přepracovaností problémy. Jste věčně unavení, nevrlí, obviňujete ze své špatné nálady všechny kolem sebe. Dejte si pozor, aby to nezničilo vaše vztahy.

Střelec

I Střelec tento týden bude zůstávat v práci déle, než si naplánoval. Naštěstí mu to nevadí, protože za to dostane také peníze navíc a bude moci své rodině ukázat, že se o ni dovede postarat. I přes pracovní vytížení si udržujete dobrou náladu, což na vás hodně lidí obdivuje.

Kozoroh

Kozoroh by se měl soustředit na práci, děje se toho kolem něj ale až příliš, a tak nějak nestíhá vnímat to, co je opravdu důležité. Necháváte se unést maličkostmi, protože je stavíte na první příčku ve vašem žebříčku priorit. Teď si díky tomu možná života užíváte, do budoucna by to ale mohl být problém.

Vodnář

Vodnář se tento týden potká s někým, kdo mu výrazně změní život. Pravděpodobně půjde o někoho, kdo zasáhne do jeho milostného života. Nemusí to být ale jenom v pozitivním slova smyslu, dejte si tak pozor na to, komu věříte.

Ryby

Ryby čím dál více pociťují finanční krizi. Proto se snaží v práci dělat maximum, čím víc energie ale do své snahy věnují, tím menší výsledky se dostavují. Možná je tak dobré si uvědomit, že méně je někdy ve skutečnosti více. Nepřepínejte se zbytečně a zkuste se raději nad vším logicky zamyslet.

Zdroj: Astrostyle, Ganesha speaks, Times of India

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články