Horoskop: Novoroční předsevzetí se některým znamením opět nevydaří

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Nový rok teprve před pár dny začal a někteří jedinci už teď vědí, že se jim letošní novoroční předsevzetí nepodaří splnit. Ačkoli je to každým rokem stejné, i letos se někteří z vás pokusili nastavit si nějaká pravidla, kterých se budete držet. A i letos jste pohořeli velmi rychle.

Někdo má tendenci se svých cílů držet, jiní zase naopak neskutečně vynikají ve schopnosti zklamat sami sebe. Kterých znamení se to týká? Jste mezi nimi? Víme, proč se vám letos opět nepodařilo vlastní očekávání naplnit.

Pokud patříte mezi Lvy, Váhy nebo Kozorohy, nejspíš už teď víte, že snaha bude zbytečná. To, s čím jste do nového roku vstupovali, se velmi rychle změnilo. A ačkoli je vám to líto a možná se ještě nějakou dobu budete snažit na tom něco změnit, pravděpodobně se vám nezadaří.

Lev dá přednost opět jen sám sobě

Lev si už delší dobu uvědomuje, že má možná desítky přátel, většina z nich ho ale následuje jenom proto, aby se nechali na párty pobavit jeho vtipy. Nikdo ho nezná osobně, a i když je vlastně oblíbený, nemá jednoho kamaráda, který by pro něj znamenal všechno.

Lev moc dobře ví, že je to způsobeno i tím, že dá přednost vlastnímu štěstí a pohodlí před ostatními, že myslí hlavně na sebe a nedovede nikomu ukázat, že umí být dobrým přítelem. A i když si řekl, že letos to změní, už teď pociťuje, že měl nějaké šance, které propásl.

Váhy hubnout nezačnou

Začít hubnout je nejspíš nejčastějším novoročním předsevzetím, které si lidé dávají. Váhy se snaží už několikátým rokem začít žít zdravě, držet diety, cvičit. A už několikátým rokem se jim to nedaří.

Ze začátku roku si to odůvodňují různě. Zbytky cukroví někdo sníst musí a jeden nebo dva dny se zkrátka v rozhodnutí ztratí. Pak je ale najednou dnů pět a nakonec deset. A Váhy cítí, že se novoroční předsevzetí opět ztrácí někde v dáli.

Kozoroh vztahy s rodinou nezlepší

Kozoroh nikdy nevynikal v dobrých vztazích s rodinou. S rodiči se vídá jen jednou do roka, obvykle na Vánoce. Se sourozenci se spíše hádá a ozve se jim jen v případě, že něco potřebuje. Slíbil si tak, že letos to změní a pokusí se vztahy se všemi členy zlepšit.

Místo toho se mu ale už teď podařilo se s rodinou rozhádat. A to tak jako ještě nikdy předtím. Místo toho, aby se se sourozenci a rodiči vídal častěji, vypadá to tedy spíše, že se nebudou vídat v dobrém už nikdy.

Zdroj: Cosmopolitan, The Cut

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články