Horoskop: Někteří lidé mají tendenci hledat si starší partnery. Hvězdy prozradily, kterých znamení se to týká

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
mlada zena starsi muz
Zdroj: Shutterstock

Nikdo nechce v životě zůstat sám. Někteří lidé se možná obávají, že po padesátce si už lásku nenajdou, právě pro ně ale máme dobrou zprávu. Podle horoskopu mají některá znamení tendenci vyhledávat své životní partnery právě mezi staršími lidmi. Je tak docela možné, že se vám pokusí zaimponovat i někdo o dvacet let mladší.


Láska kvete v každém věku. A mnohdy si nevybírá věkově právě úplně vyrovnané partnery. I mezi celebritami existuje řada příkladů, kdy se dají dohromady lidé i s dvacetiletým věkovým rozdílem. Možná máte někoho takového i ve svém okolí.

Ať už je názor lidí jakýkoli, děje se to. A některá znamení mají podle horoskopu daleko větší tendenci se do podobného vztahu dostat. Důvodů může být mnoho. A ačkoli si samozřejmě Raci, Panny i Blíženci mohou najít partnery úměrné svému věku, často se u nich stává právě to, že se zamilují do mnohem staršího.

Raci touží po tom, aby jim někdo naslouchal

Lidé narození ve znamení Raka jsou velmi citlivé osoby, které k sobě potřebují někoho, kdo jim bude naslouchat. Chtějí ovšem mít jistotu, že nepůjde pouze o automatické přikyvování na jejich vyprávění, které nakonec partner stejně jedním uchem přijme a druhým vypustí.

U starších osob mají Raci jakousi jistotu, že to, co jim vypráví, je skutečně zajímá. Člověk po čtyřicítce se také obvykle začne více svěřovat, a tím, že Rakovi jeho upřímnost oplatí, získá daná osoba pocit, že je zájem jeho protějšku opravdový.

Panny chtějí být zajištěné

Panny se možná zdají jako milá stvoření, která by udělala všechno pro rodinu a která svého síle chtějí dosáhnout vlastním přičiněním. Ve skutečnosti jde ale velmi často o lidi vypočítavé, kteří chtějí především spokojený život bez námahy. A právě i proto hledají partnery mezi staršími osobami.

Často se stává, že se dvacetiletá dívka zamiluje do pětatřicetiletého podnikatele, založí s ním rodinu a žije s ním šťastně. Má ho ráda a má se po jeho boku skvěle, jedním z faktorů je ale to, že ona nemusela pro spokojenou budoucnost udělat nic jiného než se vhodně zamilovat.

Blíženci sází na jistotu

Blíženci se nejvíce bojí opuštění. Mají strach z toho, že pro člověka svého věku nebudou dost dobří, že o lásku přijdou. Proto hledají někoho, kdo už má jisté zkušenosti, někoho, kdo je bude obdivovat, vážit si jich a koho neomrzí.

A tak, zatímco jim řada lidí vyčítá, že vztah s o dvacet let starším člověkem jim nevyjde, Blíženci vědí, že právě on je bude milovat a udělá vše proto, aby si je udržel. Protože oni jsou pokladem, na kterém záleží, oni jsou pro svou lásku něčím svěžím, co jim dává mladou sílu do života.

Zdroj: Times of India, Your tango, Bustle

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články