Horoskop: Nejlepší dny letošního roku začínají. Čeká vás příval pozitivní energie

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
stastny ppar
Zdroj: Shutterstock

Pro některé lidi bude tento týden úplně normální, zažijí pár hezkých věcí, nic zásadního se ale v jejich životě nezmění. Jiní jedinci si ale užijí ten nejlepší týden letošního roku. Možná se jim přihodí i něco, co jejich život ve velkém ovlivní k lepšímu.


Hvězdy si od pondělí do neděle připravily pro tři konkrétní znamení šanci pořádně si užít života bez jakýchkoli starostí a komplikací. Beran, Lev a Kozoroh prožijí nezapomenutelné dny a naberou neskutečné množství pozitivní energie, kterou budou následně moci vydávat po zbytek roku.

Co čeká právě vás? Podle horoskopu je v týdnu od 8. srpna 2022 čas se jenom smát a přijímat pozitivní novinky. Užijte si své velké dny naplno a oddejte se tomu, co si zasloužíte. Podle hvězd je totiž načase, aby právě na vás posvítily svým šťastným světlem.

Odměna za výdrž a cílevědomost

Tvrdohlavý Beran si jde za svým, ať to stojí, co to stojí. A konečně se mu jeho píle vyplatila. Možná zní jako klišé, že trpělivost přináší ovoce, právě v tomto týdnu ale všichni Berani pochopí, že je to skutečně pravda. Nejen v pracovním, ale i v osobním životě se jim začne díky jejich píli a snaze dařit.

Celý týden si užijete naplno se svými blízkými, nejvíce potěšení se vám ale dostane v neděli 14. srpna, kdy se setkají vlivy Marsu s Plutem a ty pozitivně ovlivní vše okolo vás. A řada lidí konečně pochopí, že vaše tvrdohlavost není jenom otravnou vlastností, ale také něčím, co přináší výsledky.

Konečně hodit za hlavu minulost

Pro Lva je těžké přijmout odmítnutí a neúspěch. Lidé narozeni v tomto znamení chtějí být středem pozornosti, chtějí být těmi nejlepšími. A když jim někdo projeví nelibost, těžko se s tím srovnávají. Od úterý 9. srpna se ale jejich současná nálada změní.

Venuše totiž s pomocí Pluta předá tomuto silnému znamení energii, díky které zapomenou na minulost a začnou se konečně zase naplno radovat. Vše, co je trápilo, bude pryč. Na druhou stranu ale získají spoustu nové energie, aby si vynahradili reputaci z minulých dní.

Negativní emoce ztrácí kontrolu

Někdy to není o hledání štěstí, ale naopak o tom zbavit se neštěstí. Kozoroha trápí mnoho negativních emocí. Potřebuje se od nich oprostit, aby mohl být konečně opět šťastný. A k tomu není třeba najít něco, co vám vykouzlí úsměv na tváři, ale přijmout to, co vás trápí.

Kozoroh díky někomu brzy pochopí, že vztek, smutek, žárlivost a zášť jsou emoce, které mu způsobují jenom bolest. Dokáže se přes ně přenést a najít místo pro ty pozitivní. A to především okolo 11. srpna, kdy k tomu dopomůže postavení Pluta právě v mocném znamení Kozoroha.

Zdroj: Odisha TV, Style caster

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články