Horoskop na víkend: Raci a Lvi si užijí sexu, Váhy budou tvořivé

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Horoskop
Zdroj: Shutterstock

Poslední prázdninový úplněk se na nebi objevil 12. srpna ve znamení Vodnáře. Podle astrologů tento jev ovlivnil celý minulý týden i nadcházející víkend. Většina znamení tak pocítí vliv Vodnáře, čeká je tedy příval energie, která se překlopí do kreativity nebo do milostného života.

Berani zažijí o víkendu přiliv sebevědomí, díky kterému se budou cítit velmi atraktivně, a tím pádem se jim bude dařit i v milostném snažení. Úplněk jim navíc zajistí zvýšenou dávku kreativity. Tu by měli ideálně využít v řešení svých starých problémů. Jestli na řešení nepřijdou teď, tak už nikdy!

Býkům se celý týden dařilo a hvězdy jim pomohly zrealizovat i jejich dlouho odkládané úkoly. Víkend pro ně tak bude ideálním časem sejít se s přáteli a se svými úspěchy se jim pochlubit. Venku mohou rovněž narazit na nějaký pořádně žhavý flirt, dlouhodobým vztahům však tento víkend nepřeje.

Raci, Lvi i Panny si budou pořádně užívat

Blíženci byli v poslední době velmi produktivní, tento víkend se tak mohou beztrestně věnovat odpočinku. Raci se budou zmítat v oblasti velmi intenzivní sexuální energie. Víkend tak stráví pravděpodobně v posteli, kde ale určitě nebudou sami.

Lidem ve znamení Lva vlil úplněk do žil pořádnou porci energie. Ta se odrazí i v oblasti milostných vztahů. Lvi, o víkendu neseďte doma a vyrazte se někam do společnosti. Možná tam na vás čeká vaše ideální polovička.

Panny budou mít náročný pracovní týden, a pokud budou muset do práce i o víkendu, bude to úplné peklo. Během soboty a neděle by se tak měly raději věnovat svému milostnému životu, tam je totiž čeká opravdový úspěch.

Váhy a Střelci budou mít ideální prostor k přemýšlení

Váhy jsou jedním ze znamení zvěrokruhu, která se svezou na vlně Vodnářovy kreativity. O víkendu by tak měly tvořit a pracovat na něčem, co je opravdu baví.

Štíři dostanou příležitost vyřešit svůj milostný život. Nezadaní jedinci mají velkou šanci potkat někoho nového, zadaní mohou posunout vztah na novou úroveň a Štíři po rozchodu se se svou životní situací konečně vyrovnají.

Lidem ve znamení Střelce zajistí hvězdy na víkend ideální podmínky k učení. Mohou se tak připravovat do školy či pracovat. Úkoly, se kterými nemohli dlouho pohnout, teď půjdou úplně samy.

Kozorozi by si měli dát pozor na své peníze. Je možné, že se o víkendu objeví výdaje, se kterými ani trochu nepočítali.

Vodnářům se bude dařit

Srpnový úplněk náleží Vodnáři. Pro toto znamení to jsou jen dobré zprávy a jeho energie bude v pátek na svém vrcholu. Zástupci tohoto znamení by si měli vyrazit někam do společnosti. Tam budou přímo za hvězdu.

Hvězdy probudí v Rybách podvědomé schopnosti, o kterých nemají ani tušení. Je to pro ně tak ideální čas na meditaci, relaxaci a sebepoznávání. Spíše než randění by měly o víkendu věnovat čas samy sobě.

Zdroj: Glamour, Cosmopolitan, Horoskopy.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články