Horoskop: Možná ve svém životě cítíte prázdno. Zaplní ho mazlíček vhodný pro vaše znamení

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
axolotl
Zdroj: Shutterstock

V dnešní době není žádným překvapením, že má doma člověk psa, kočku i další zvíře. Domácí mazlíčci jsou způsobem, jak zaplnit doma prázdno, jak si najít nového kamaráda, jak pomoci zvířeti bez domova. Některým lidem jsou ale souzeni tvorové tak trochu neobvyklí. Jsou jimi ti narození ve znamení Lva, Kozoroha a Ryb.

Možná cítíte, že ve vašem životě něco chybí. Ačkoli se na první dojem zdá, že máte všechno, z nějakého důvodu nedokážete říci, proč se cítíte prázdní. Hvězdy ale odpověď znají. I když takový čtyřnohý chlupatý kamarád umí pořádně zvednout náladu, některým znamením zvěrokruhu chybí speciální domácí mazlíček.

Právě letos v létě je vhodný čas popřemýšlet o tom, jak neznámé prázdno ve svém srdci zaplnil. Horoskop radí, že teď nastal ten správný čas pořídit si domů mazlíčka, který je sice netradiční, dá se ale i u nás chovat a pomůže vám konečně ke spokojenosti. Pro tři znamení vybraly hvězdy ideálního exotického mazlíčka. Jaký je ten váš?

Kozoroh hledá vakoveverku

Kozoroh je akční znamení, které potřebuje neustále něco dělat. To znamená, že i odpočinek pro něho musí být aktivním. A ačkoli třeba se psem zajde na procházku nebo se proběhne po zahradě, není to to, co by si představoval. Horoskop naštěstí ví, co Kozorohům chybí.

Vakoveverky jsou v dnešní době už poměrně často chovaná domácí zvířata, která se dokáží naučit poslouchat, a pokud budete mít trpělivost a vychováte je správně, budou skákat z ruky na nábytek a zpět k vám na ruku. Jsou to akční stvoření, která milují pohyb. A z nějakého důvodu právě po jejich roztomilosti Kozoroh podle hvězd ve skrytu duše touží.

Ryby do svého akvária shání axolotla

Ryby už vyzkoušely řadu domácích mazlíčků. Milují všechny druhy zvířat a mají toho doma nespočet. Stále ale tuší, že jim něco chybí. A prázdné akvárium na jejich polici nečeká na nějakou obyčejnou rybu, ani na vodní želvičku.

Axolotl mexický se někdy nazývá lidově také vodním psem. Obojživelník, který je obvykle narůžovělé barvy, není sice právě zvíře na mazlení, je ale roztomilý a pohled na jeho ladné pohyby v akváriu dokáže lidskou duši zklidnit. Přesně to je to, co Ryby potřebují, aby mohly po obědě v klidu relaxovat.

Výzva pro Lva: komba ušatá

Lev už na cvičák zašel s nejedním psem. Zkrotit tyhle čtyřnohé chlupaté šelmy ale nikdy nebyla dostatečná výzva. Letos je podle horoskopu ideální čas zaměřit se na něco náročnějšího. V České republice se totiž dá chovat i celá řada drobných primátů.

Jednou z náročných opiček je komba ušatá, která vyžaduje hodně pozornosti, její výchova je komplikovaná a je tou pravou výzvou pro člověka, který miluje zvířata a je ochotný stát se jim kamarádem, ale zároveň si u nich získat respekt. Jednoduše ideální volba pro Lva.

Zdroj: Bustle, Pop sugar, Everyday health

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články