Horoskop: Měsíc v souladu s Marsem vám pomůže s usmířením. Využijte jediný den, kdy si vše můžete vyříkat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Snad každý z nás má někoho, s kým si řekl v životě špatné věci, s kým se nebaví, ačkoli dříve byli nejlepšími přáteli, nebo někoho, u koho ho mrzí nějaká nevyjasněná situace. Ačkoli někdy se slova odčinit nedají a staré vztahy jsou napořád ztraceny, jindy nastane příležitost k omluvě a rozhovoru. Jenom ji nepromarnit.

20. ledna 2022 nastává podle astrologů vzácný jev, kdy se Měsíc dostane do souladu s Marsem. Pokud tato dvě tělesa budou spolupracovat a předají lidem tu správnou energii, mají některá znamení ojedinělou možnost urovnat vztahy s tím, s kým jim to už delší dobu neklape.

Je k tomu třeba jediné: pokusit se s daným člověkem přesně dnes promluvit. Samozřejmě si možná říkáte, že to nebude k ničemu, ale hvězdy slibují, že společná energie Měsíce a Marsu napomůže tomu, že se konečně usmíříte nebo že dokážete pochopit, proč už se spolu nemůžete bavit.

Neprávem obviněný Býk se dožádá spravedlnosti

Býk se pohádal s někým, na kom mu hodně záleželo. A to jenom proto, že si jeho přítel nenechal vysvětlit situaci. Dozvěděl se falešné informace a začal Býka považovat za někoho, kdo si víc nezaslouží jeho přízeň. A snaha cokoli změnit nepomohla.

Právě teď je ale ten pravý čas pokusit se znovu vše urovnat. I kdyby to bylo po několika letech, Býka stále hlodá, co si o něm jeho někdejší kamarád myslí, hlodá ho nespravedlnost. Díky této jedinečné příležitosti má ale konečně možnost vše vysvětlit. A protistrana ho kupodivu vyslyší.

Panna konečně dostane odpuštění

Lidé narození ve znamení Panny se už před časem pohádali s někým, kdo pro ně byl opravdu důležitý. Možná to byl dokonce jejich partner a hádka vedla k rozchodu. A tito citliví lidé si dobře uvědomují svou chybu a bojí se, že jim nikdy nebude odpuštěno.

Náhoda ale povede k tomu, že se setkají s oním člověkem právě v den, kdy je díky Marsu a Měsíci všechno možné. Konečně budou moci pohlédnout do očí toho, koho zranili, znovu se omluvit a přijmout jeho pochopení. S vědomím, že jim protějšek odpustil, bude jejich život zase o něco lehčí.

Štír musí odpustit především sám sobě

Někdy to není jenom o druhých. Je to i o nás. Štíři si v sobě nosí nějakou velkou bolest a ten, na koho jsou naštvaní a kdo jim neskutečně ublížil, jsou oni sami. Nedokážou si odpustit něco, co už před časem provedli, svědomí je sžírá a oni stále přemýšlí nad tím, jak to odčinit.

20. ledna ale možná při troše štěstí konečně pochopí, že každý se mýlí, každý dělá chyby. Dojde jim, že užírat se minulostí je zbytečné a pokusí se začít znovu a poučit se z vlastních chyb. Když vám odpustí někdo cizí, je to velká úleva, ale když si odpustíte vy sami, spadne vám ze srdce několikatunový kámen, který vás táhl k zemi.

Zdroj: yourtango.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články