Horoskop: Měsíc v Panně ve vás vyvolá nezastavitelné choutky. Tato znamení si v blízké době začnou s někým novým

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

21. ledna 2022 začíná období, kdy Měsíc vstupuje do znamení Panny. Toto vzájemné propojení podle astrologů přinese několika znamením velké touhy, které půjde jen těžko potlačit. Konkrétně tři znamení by si tak měla dávat pozor, aby se nezamotala do vztahu, do kterého se úplně zamotat netouží.

Zpočátku se to může zdát jako nová láska. Dokonce možná budou poblouznění lidé toužit po tom opustit rodinu a kvůli jedné noci s novou osobou kompletně změnit svůj život. Jenomže po pár dnech jim dojde, že to byla chyba a že šlo jenom o vášeň a touhu, nikoli o čisté romantické city.

V některých případech existuje možnost jednoduše situaci neřešit. Pokud má ale člověk partnera, měl by se včas rozhodnout, zda chce kvůli svému pudu zradit toho, kdo ho miluje, a žít potom s výčitkami. Nemluvě o tom, že by se na vše mohlo přijít a pokazit rodinnou idylku. Kterých znamení se varování týká?

Beran udělá chybu v afektu

Tvrdohlavý Beran se obvykle neuráží. Hádá se tak dlouho, dokud hádku nevyhraje. Někdy to ale výjimečně skončí opravdu jeho odchodem z místnosti, nebo dokonce z domu. Ačkoli obvykle se pak vrátí domů a snaží se usmířit s partnerem, tentokrát budou jeho touhy vést do nejbližšího baru.

Beran by si měl dát pozor, kolik toho vypije a s kým se dá do řeči. V afektu a pod vlivem Měsíce v Panně by mohl skončit v cizí posteli a druhý den toho hodně litovat. Raději by se měl domů vrátit s čistou hlavou, dokud se dá hádka ještě zachránit.

Býk se nechá přesvědčit podvodníkem

Ačkoli možná Býk má nějaký vztah, když s ním začne flirtovat někdo další, nakonec podle astrologů pravděpodobně podlehne. Problém je ale v tom, že své nové známosti uvěří každé slovo a zamiluje se ještě dřív, než si vůbec uvědomí, co dělá.

Bude si představovat, jak opustí rodinu, jak bude s novým objevem žít, a poslechne všechno, co mu protějšek napovídá. Až po týdnu mu ale dojde, že byl jenom rozptýlením a že nic z toho není pravda. Pak se bude vyrovnávat nejen s bolestí a zlomeným srdcem, ale i s vlastními výčitkami.

Panna se dostane do pořádného problému

Pro Panny není podvádění ničím složitým. Lidé narození v tomto znamení jsou často považováni za proutníky a ve vztahu nestálé partnery. Obvykle ale dokážou najít milenku či milence tak, aby o tom nikdo nevěděl. Jenže kvůli vysokému sebevědomí si jednou přestanou dávat pozor.

Tentokrát to nevyjde. Panna poblouzněná novým objevem a posílena energií Měsíce ve svém vlastním znamení se nechá nachytat přímo při činu. A teprve pak si uvědomí, kdo pro ni je skutečně důležitým. Jenomže zpátky už se to vrátit nedá.

Zdroj: yourtango.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články