Horoskop: Měsíc a Venuše spojily své energie, což některým znamením pomůže najít spřízněnou duši. Jste mezi nimi?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop venuse
Zdroj: Shutterstock

Měsíc a Venuše jsou dvě naprosto odlišná tělesa s naprosto jinými vlastnostmi. Každé z nich má v astrologii svou pozici a má vliv na jednotlivá znamení horoskopu. 21. ledna 2022 navíc spojí své energie a po několik dní budou na zem proudit síly, které mohou ovlivnit životy mnoha jedinců.

Na tři konkrétní znamení bude mít Měsíc ve spojení s Venuší velký vliv. Díky jejich energiím totiž najednou poznají, kdo je pro ně skutečným přítelem, koho se mají držet a s kým si v životě budou pravděpodobně hodně rozumět. Dá se říci, že objeví svou skutečnou spřízněnou duši.

Venuše je planeta, která přináší podle mnohých smyslnost, krásu a lásku. Měsíc zase symbolizuje noc, temnou část dne, bez které by ale nic nemohlo fungovat. Ve spojení vám tato dvě tělesa předvedou, že někdo, koho jste doposud považovali za podivína bez špetky sympatií, je vám vlastně hodně podobný a vás to k němu táhne.

Rak konečně zjistí, co mu v jeho životě chybělo

Rak má sice skvělého partnera, někdy ale dojde k hádkám, které jsou ve vztahu běžné. A pak marně hledá přítele, kterému by si postěžoval. Většina jemu blízkých lidí totiž vnímá svět zcela odlišně. Tentokrát se ale možná naskytne šance otevřít se někomu, s kým běžně tolik nevycházíte.

Rak by měl dát šanci lidem, kteří se s ním snaží navázat kontakt. Možná mu totiž potom dojde, že právě oni vnímají věci stejně a že právě takový člověk jim v životě chyběl. Najednou na nic nebudou sami, vždy tu bude někdo, kdo vidí situaci stejně jako oni.

Kozoroh někoho velmi příjemně překvapí

Navenek působí Kozoroh spíše jako nabručený jedinec, který snad ani nemůže mít přátele. Když ho ale poznáte blíže, zjistíte, že pod tou na první pohled tvrdou skořápkou se ukrývá křehká duše. Venuše s Měsícem dodají Kozorohovi odvahu se někomu tak trochu odhalit.

Najednou si i sám Kozoroh uvědomí, že by k sobě potřeboval někoho, kdo by byl schopen jeho myšlenky sdílet, někoho, kdo by mu plně rozuměl. A díky tomu se mu podaří najít společnost někoho, kdo ho ještě donedávna považoval za podivína, se kterým nikdy nepromluví.

Ryby najdou partnera pro práci i ke svěřování se

Kreativní Ryby sice mají stále dost práce, která je baví, poslední dobou ale chybí nějaké to nadšení a motivace. Navíc mají plnou hlavu problémů, ze kterých by se rády někomu vypovídaly. A právě v tomto období potkají někoho, kdo jim pomůže s oběma problémy.

Jejich spřízněná duše je nejen vyslechne a dá jim rady ohledně toho, jak pokračovat v řešení komplikované situace, ale dokonce s nimi bude spolupracovat v pracovním životě. A najednou tak Ryby získají chuť dokončit i projekty, které dlouho ležely na stole. Protože ve dvou jde všechno lépe.

Zdroj: yourtango.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články