Horoskop: Mars se dostal do kritického úhlu. Tato 3 znamení by si měla v milostném životě dávat velký pozor

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop mars
Zdroj: Shutterstock

Celá řada lidí má za to, že planeta Mars nemá s milostným životem nic společného. Každý přece ví, že v astrologii má na vztahy mezi lidmi vliv především Venuše. To je ale omyl. 21. a 22. ledna 2022 bude planeta Mars nakloněna v takzvaném kritickém úhlu. A na některá znamení to může mít velký vliv v jejich vztahové situaci.

Mars je v řecké mytologii bohem války, stejně tak i planeta v sobě má jakousi agresi, která se projevuje jejím vlivem na lidskou výbušnost, hyperaktivní chování a podle některých odborníků ze zahraničí i na manické jednání. A to vše může logicky ovlivnit váš vztah s partnerem.

Konkrétně lidé narození v jednom ze tří znamení budou během těchto dvou dní v nebezpečí. Jejich náhlá změna chování totiž bude mít za následek rozpad něčeho, co už velmi dlouho budovali. Pokud patříte mezi Berany, Váhy a Štíry, snažte se držet své emoce na uzdě, abyste později nelitovali.

Tvrdohlavý Beran možná zajde až příliš daleko

Beran je nejtvrdohlavější znamení horoskopu. Když si něco usmyslí, jednoduše ho nikdo nepřehádá. Jenomže zatímco normálně Berani pouze trvají na svém a odmítají se vzdát, občas se dokáží vytočit, a aby dosáhli svého, jsou ochotni udělat cokoli.

V běžné hádce s partnerem tentokrát budou lítat nadávky i talíře. Mars podpoří Beranovu agresivitu, a ten tak jenom proto, aby docílil svého, bude doslova vyvádět. A je jasné, že to jeho partner nemůže nechat bez povšimnutí. Hrozí vám rozchod, možná je tak načase popřemýšlet nad tím, zda by jednou nestálo za to ustoupit.

Váhy chtějí spravedlnost, dokáží se kvůli ní ale také pěkně vytočit

Váhy mají na první pohled dokonalý vztah. Se svým partnerem vedou pohodový život a nemají si na co stěžovat. Jenomže i tak někdy přijde nečekaná hádka ohledně nesmyslu, který by jen málokdo považoval za důvod k rozchodu. Spravedlivé Váhy ale musí partnera přesvědčit o pravdě.

A to i za cenu toho, že budou křičet a v afektu možná řeknou něco, co nikdy říci nechtěly. Na lítost je pak v takovém případě pozdě. S partnerem je čeká dlouhé mlčení, složité usmiřování a důvěra ve vztahu bude už napořád narušena. Dejte si proto dobře pozor, co během tohoto období vypouštíte z úst, možná vás to totiž může stát šťastný vztah.

Štír ventiluje své pracovní problémy doma

Někdy je člověk jednoduše přepracovaný. Pak samozřejmě nemá náladu na vtípky a chce jen odpočívat, je ale potřeba to partnerovi říci. Když ho zahrnete nadávkami jenom proto, že v práci nebyl zrovna dobrý den, rozhodně to není nejlepší řešení problému.

Právě kvůli Marsu k tomu u Štíra doma nejspíš dojde. Přijde vyčerpaný po náročném dni a každé slovo jeho drahé polovičky ho bude obtěžovat. Jenomže by si měl uvědomit, že partner za to, jak bylo mimo domov, nenese zodpovědnost. Štír si svou nevrlostí nejspíš jen zbytečně zadělává na problémy.

Zdroj: yourtango.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články