Horoskop: Lidé narození v těchto 4 znameních si libují v děsivých věcech. Nevyčítejte jim to, nemohou za to

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Máte rádi hororové filmy? Milujete procházky na odlehlých místech a v okolí osamocených staveb? Možná za to můžou hvězdy. Astrologové vytvořili seznam znamení zvěrokruhu, u kterých je náklonnost k hrůze a strachu větší než u ostatních.

Někteří lidé to milují, jiní to nenávidí. Řeč je o hororech, strachu a děsu. Jsou lidé, kteří se zkrátka bojí rádi. Proto si pouští hororové filmy, čtou strašidelné knihy a navštěvují tajemné stavby. Možná je na vině postavení hvězd v době jejich narození.

Vodnáři a Raci navštěvují tajemná místa

Astrologové zjistili, že některá znamení mají v oblibě strach více než jiní. Prvním takovým znamením je Vodnář. Podle astrologů mají lidé v těchto znameních v oblibě prozkoumávat strašidelná místa a hledat tam nadpřirozené bytosti.

Jejich oblíbenou kratochvílí může být také vyprávění strašidelných příběhů. To zřejmě souvisí s originálností myšlenek a neobvyklým životním stylem, který Vodnáři často vyznávají.

Jako další bylo stanoveno znamení Raka. Podle astrologů tíhne romanticky založená duše Raka k strašidelným výletům na odlehlá místa, k opuštěným domům či strašidelným parkům.

Kozorozi unikají do fantazie

Dalším milovníkem strachu a strašení je podle hvězd Kozoroh. Tito lidé jsou často uzavření a introvertní, možná i proto je zajímají tajemné příběhy a dobrodružství, které i sami vymýšlejí.

Kozorohům byla dána do vínku také odvaha. Není proto pro ně žádný problém prozkoumat strašidelné výjevy pořádně zblízka.

Život po životě s Blíženci

Jako poslední byli do seznamu přidáni lidé ve znamení Blíženců. Mají totiž rádi hororové filmy a příběhy, při kterých se jim svírá žaludek a potí dlaně.

Blíženci jsou podle astrologů velmi činorodí a aktivní. Rádi zkoumají filozofické aspekty života, ale také toho posmrtného. Proto je vysvětlitelné, že je hororové jevy tak zajímají.

Zdroj: Horoskopy.cz, Pinkvilla.com

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články