Horoskop: Každý se ve vztahu něčeho bojí. Toto jsou největší strašáci jednotlivých znamení, s kterými musíte počítat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
Strach milovani
Zdroj: Shutterstock

Všechna znamení jsou do určité míry opatrná ve vztazích. Nenajde se téměř nikdo, kdo by do něj šel naplno, protože nikdy nevíte, co se může pokazit. Jedno je ale jisté, podle znamení horoskopu můžete dohledat, čeho se dotyčný bojí ve vztahu nejvíce.

Jakých otázek se nejvíce bojíte? Každý přemýšlí nad malichernostmi typu: Nejsem moc tlustá? Mám dobré oblečení? Co když se mě zeptá na téma, o kterém nemám co říct? Tyto otázky mohou ovlivnit nejen vás, ale také samotný vztah. Podívejme se, jak jsou na tom jednotlivá znamení podle serveru yourtango.com.

Berani mají strach z prozrazení, Blíženci se neumí rozhodnout

Lidé narozeni ve znamení Berana se bojí především toho, že jejich vztah bude prozrazen. Ačkoliv jsou to lidé silní, dávají najevo svou nervozitu, a to především před svým partnerem. Jejich vztah bohužel provází velký strach, aby neudělali chybu. Býci se chtějí rychle zamilovat, zároveň tím ale odhalují svou zranitelnost.

Jsou velmi opatrní, druhého člověka musí poznat, než se zamilují. Býci často myslí na předchozí vztahy a bojí se odmítnutí. Zároveň ale vědí, že vrhnout se do citových závazků může přinést velké zážitky.

Blíženci jsou typičtí tím, že se nemohou rozhodnout. Platí to také v případě lásky a citových vztahů. Závažná rozhodnutí jim dělají potíže, proto je co nejvíce oddalují.

Pro Raky je největší slabinou nedostatek bezpečí, a to nejen v lásce, ale celkově v životě. Tím pádem ale na sebe upozorňují a nepříjemné situace budou nastávat o to častěji. Kolem sebe vytvářejí situace, které jim působí stres. Raci mají rádi, když je o ně pečováno, zároveň se ale obávají konce vztahu.

Lvi potřebují být ve vztahu jedineční, mají strach z toho, že se na ně jednou zapomene. Ve vztahu chtějí být za hrdiny, a i když v ně nebudete tolik věřit, budou chtít dokázat ještě více.

Lidé narození ve znamení Panny se často bojí, že se v lásce zklamou. Nejen těmi ostatními, ale mají strach z toho, že se zklamou i v sobě. Pokaždé je dožene minulost, ve které zažily bolestné ztráty.

Váhy jsou od přírody dobrosrdečné, Ryby se bojí odmítnutí

Lidé narození ve znamení Vah jsou od přírody soucitní, dobrosrdeční a pro blaho ostatních by se rozdali. Právě to je ale může stát vztah. Bojí se ztráty kontroly, tím, že jsou laskaví, ze sebe vydávají to nejlepší a vyčerpávají se.

Štíři se nejvíce bojí toho, že jejich vztah bude stagnovat. Bojí se toho, že nebudou moci ovlivnit změny, které se ve vztahu chystají.

Střelci potřebují být ve vztahu jedineční. Jsou zvláštní nejen v jednání, ale také v myšlení. Střelci jsou schopni odejít ze vztahu, ve kterém se necítí jako individualita, potřebují mít jistotu, že jsou výjimeční.

Kozorozi rádi brání slabé a utlačované osoby a snaží se vyjádřit svůj názor dostatečně nahlas. Rozhodně se nebudou nikde schovávat, zároveň se ale bojí, že nebudou vyslyšeni a ve vztahu to bude znamenat trhliny.

Ryby nejvíce trápí strach z odmítnutí. Je to v nich zakořeněné od pradávna, i když takový strach máme někdy všichni. Většinou si nejsme jisti vůbec ničím, když jdeme na první schůzku. Bohužel u Ryb tento strach znamená hlavně slzy, a je to jeden z důvodů, kdy se tito lidé odmítnou sami ještě dříve, než to udělá ten druhý.

Zdroj: yourtango.com

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články