Horoskop: Každý by měl alespoň jednou v životě randit s Váhami. Má to hned několik výhod

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Znameni Zverokruhu Vahy
Zdroj: Shutterstock

Hledáte toho správného partnera? Chcete se cítit milováni? Astrologové mají jednu radu: Zkuste to s Váhami! Tomuto znamení zvěrokruhu totiž hvězdy přisoudily speciální vlastnosti, které se hodí do každého vztahu, jako například oddanost, přitažlivost a šarm.

Váhy jsou znamení zvěrokruhu těch, kteří se narodili od 23. 9. až 22. 10. Jejich typickým rysem je snaha o soulad a harmonii. Sice jsou od přírody trochu nerozhodné, ale nemají problém dělat kompromisy.

S Váhami přichází harmonie

To stejné platí i v lásce. Váhy jsou úžasné v tom, že dokážou partnerovi poskytnout přesně tolik lásky, kolik potřebuje. Ten se tak cítí milován, ale nikoliv dušen v příliš těsném vztahu.

Pokud nemáte rádi „tichou domácnost“, tak u Vah se jí jen tak nedočkáte. Problémy rády řeší přímo, a jak už bylo uvedeno, často raději sáhnou ke kompromisu než k hádce.

S tím souvisí i to, že lidé v tomto znamení se nebojí do svých vztahů investovat. Okamžitě své partnery zahrnou do všech svých životních plánů.

Šarmantní romantici

Váhy jsou velmi zajímavé osobnosti. Obvykle jim nechybí krása a humor, ale také šarm a inteligence. Což pochopitelně v milostném vztahu rozhodně není na škodu.

Astrologové tomuto znamení přisuzují také romantickou povahu. Díky ní dokážou vytvořit jedinečné rande, na které protějšek ještě dlouho vzpomíná.

Nechybí jim upřímnost

Váhy také umí pořádně flirtovat, ale dělají to vlastně bezděčně. Jejich přirozená přátelskost a svůdnost působí na ostatní lidi jako magnet.

Ale nebojte se, Váhy jsou jedním z nejvěrnějších znamení. A taky nejupřímnějších. Pokud už s partnerem nechtějí být, řeknou mu to raději přímo, než aby ho vodily za nos.

Zdroj: Horoskopy.cz, Yourtango.com

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články