Horoskop: Jaké to je mít doma skutečnou stíhačku? To poznáte s těmito znameními

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Každý si svého partnera chce hlídat a ujistit se, že mu za nikým neuteče. Jenomže zatímco v některém vztahu je na prvním místě důvěra, některé ženy mají přirozeně nutnost kontrolovat každý krok svého přítele či manžela a hlídat ho úplně ve všem.

Kamkoli se hnete, bude vám stát v patách. Cokoli řeknete, si raději pětkrát překontroluje. O tom, že někam vyrazíte jenom s přáteli, nesmíte ani přemýšlet. Ani pánská jízda se neobejde bez jejích kontrol, když už nemůže s vámi osobně, bude vás bombardovat telefonicky.

Pokud se chcete podobné ženě, které se lidově – ale velmi opodstatněně – říká stíhačka, vyhnout, horoskop vás varuje před třemi konkrétními znameními. Ženy, které se pod touto hvězdnou konstelací narodily, je totiž podle astrologie ve vztahu velmi těžké ustát.

Býk si jde tvrdě za svým

Ženy ve znamení Býka mají jasnou představu o tom, co chtějí. Jsou cílevědomé a sebevědomé, odmítají dát komukoli příležitost k tomu, aby jim překazil jejich štěstí. S tím ale souvisí i jistá ostražitost, kterou mají vůči svému partnerovi.

Málokdy si Býci uvědomí, že svým neustálým pronásledováním přítele či manžela ale vlastně dělají pravý opak toho, co chtějí. Místo toho, aby si partnera ženy udržely a dohlédly na to, že je s nikým neopustí, začnou mu lézt na nervy a vztah se nakonec často rozpadá.

Pro Pannu je přirozené dělat vše společně

Ženy narozené ve znamení Panny mají jednoduše vepsáno v mysli, že pokud člověk někoho miluje, je samozřejmostí, že s nimi bude dělat úplně všechno. Nejde jenom o společné bydlení, ale o sdílení veškerých aktivit, které člověk dělá. Proto se snaží partnera doprovázet i tam, kam se jim vlastně nechce.

Nejde o to, že by se o něho bály. Když je ale odmítne vzít s sebou do společnosti přátel, mají za to, že se za ně stydí, nechce s nimi trávit čas a něco je špatně. Kdykoli jsou doma a jejich muž je někde jinde, cítí se Panny osamoceny a jejich vztahovým požadavkům to jednoduše nevyhovuje.

Štíři jsou rádi dominantními

U Štírů obecně platí, že chtějí mít nad vším dohled a chovat se spíše dominantně. Potřebují mít přehled o každém lidské pohybu, a proto jsou například velmi otravnými vedoucími v práci. U žen ve vztahu se ale projevuje tato vlastnost tím, že jsou skutečné stíhačky.

Ženy narozené ve znamení Štíra potřebují mít partnera stále na očích a stále mu mluvit do života. A nejen proto, že by se chtěly pojistit, aby jim neutekl za jinou. Chtějí ho kontrolovat a mít pod kontrolou úplně každý jeho krok. Bohužel i v tomto případě to pány často po čase omrzí.

Zdroj: timesofindia.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články