Horoskop: Hvězdy klidnému víkendu nepřejí. Mnoho znamení bude přemýšlet a bilancovat

od Markéta Krejčí
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Nadcházející víkend nebude pro většinu znamení nijak snadný. Hvězdy svádí k bilancování a přehodnocování vztahů, ale také zaměstnání. Je potřeba vše pečlivě zvažovat a důkladně se zamyslet nad tím, zda by případná změna byla ku prospěchu.

Býci a raci budou kreativní

Býci toho měli v poslední době hodně. Nyní je tak ideální čas se zastavit a znovu načerpat ztracenou energii. Tomuto znamení to přinese řadu benefitů, a to nejen zdravotních. Krátká přestávka totiž umožní, aby se na povrch dostaly přirozené instinkty, kterými Býk oplývá, čímž se otevřou brány jeho kreativitě, které jsou nyní hvězdy nakloněny.

Také Raci mohou využít moci hvězd a popustit uzdu své fantasii. Žádné znamení nebude o víkendu tak kreativní jako právě Rak. Vymyslete si nový projekt, vytvořte v práci něco nového nebo jen něco vyrobte. Fantazii se meze nekladou a hvězdy vám v ní budou nakloněny.

Blíženci budou myslí v práci

Blíženci si ani o víkendu příliš neodpočinou. Čeká je řada rozhodnutí souvisejících s jejich zaměstnáním. Můžou přemýšlet o důležitých projektech či dokonce o tom, zda v zaměstnání vůbec zůstávat. Tak či onak, víkend si zkrátka moc neužijí, neboť budou myslí neustále v práci.

Lvy a Panny čekají konflikty

Lvi mají před sebou celkem náročný měsíc a stejně tak i tento víkend. Pracovní týden pro ně byl značně obtížný — práce bylo nad hlavu a někteří kolegové mají tendence trochu intrikařit. Jediné, co tento víkend Lvi potřebují, je klid a ticho, což se ale nemusí líbit jejich drahým polovičkám. To může vést i k třenicím v milostném životě.

Lidé ve znamení Panny si musí připravit velkou dávku diplomacie a empatie. Konflikty je mohou čekat jak v partnerských vztazích, tak v rodině. Ideálním řešením je vše probrat s klidnou myslí. To přispěje k brzkému konci konfliktu, který nakonec může být ku prospěchu všech zúčastněných.

Váhy zkusí něco nového

Váhy jsou typické svým rutinním způsobem života, ve kterém nechybí řád a pravidelnost. Tento víkend je ale hvězdy přímo vyzývají, aby zkusily něco trochu jinak. Nové zážitky a zkušenosti obohatí jejich život nečekaným způsobem.

Štíři a Střelci si musí dát pozor na falešné přátele a kolegy

Astrologové varují Štíry, že je čeká velmi náročný víkend, alespoň co se týká mezilidských vztahů. Lidé tohoto znamení by se měli zamyslet, s kým je jim vlastně dobře a s kým nikoliv. Zbavení se toxických přátel jim do budoucnosti přinese klid a vyrovnanost.

Ani Střelce nečeká o víkendu žádná selanka. Musí si totiž nechat projít hlavou důležitou věc. V práci je zřejmě někdo, kdo jim krade nápady či se na to chystá. Je potřeba se nad tím pečlivě zamyslet, než začnou házet obviněními. Nerozvážnost by je v tomto případě mohla mrzet.

Berani a Ryby budou bilancovat

Lidé ve znamení Berana mají ideální příležitost, aby tento víkend využili k bilancování. Může to přinést spoustu výhod nejen jim, ale také jejich okolí. Berani jsou velmi silná znamení a jejich reakce mohou na ostatní působit příliš prudce či arogantně. Nyní je ideální čas na to, aby se Berani podívali na své chování s odstupem.

Ryby může v následujících dnech přepadnou nostalgická nálada. Může je přepadnout stesk po bývalém partnerovi či přátelích, které už nemají ve svých životech. Na to ale pozor, je potřeba si vše důkladně promyslet a rozpomenout se, proč se tenkrát vlastně těchto lidí zbavili.

Kozorozi energii získají, Vodnáři o ni přijdou

Kozorozi budou oplývat nebývalým množstvím energie. Navíc Pluto, které o víkendu vejde do jejich znamení, zvedne jejich sebevědomí a dodá jim vůdcovské schopnosti. Ne všem v okolí tohoto znamení to ale bude příjemné.

Lidé ve znamení Vodnáře se o víkendu mohou cítit skleslí a bez energie. Přesto je potřeba, aby si zachovali alespoň trochu pozitivní pohled na svět. V tomto znamení totiž víc než v jakémkoliv jiném platí, že vibrace, které vysílají do vesmíru, se jim okamžitě vrátí.

Zdroj: Refinery29, StyleCaster, Horoskopy

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články