Horoskop: Druhá půlka týdne přinese řadu nástrah a zvratů pro Raky, Blížence i Vodnáře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zoufaly muz
Zdroj: Shutterstock

Život je někdy jako na houpačce. Člověk se ani nenaděje a z úplného dna se vyhoupne do výšin, bohužel častěji tomu ale bývá naopak. Štěstí si lidé mohou zničit vlastní nevědomostí, nedostatečnou snahou nebo předčasnou radostí. Někdy za to, co se děje, vlastně ale nemůže ani člověk sám.


Horoskopy jsou vyšší moc, která nás varuje před tím, co si pro nás hvězdy připravily. A bohužel pro tři konkrétní znamení bude konec tohoto týdne hrozivější, než by si na jeho začátku dovedla představit. Možná se jim v prvních dnech dařilo, zvrat ale může přijít kdykoli.

Ačkoli astrologie předpovídá dění, je zároveň také varováním, na co si dát pozor. Některé věci se přece jenom zvrátit dají. Raka, Blížence a Vodnáře čeká v druhé polovině týdne velká změna, která jim převrátí život vzhůru nohama. Mohou ale alespoň částečně osud zmírnit.

(Ne)úspěch v práci

Začátkem týdne se konečně Rak dočkal ocenění, na které dlouho čekal. V práci si získal respekt svého šéfa, podařilo se mu dosáhnout toho, že konečně dostal vyšší plat – a možná také povýšení. Jenomže s tím vším přichází i rizika. A ta se projeví právě v druhé polovině týdne.

Rak totiž na své původní pozici ve firmě pracoval nadprůměrně, ukazuje se ale, že i přesto neměl na to stát se velkou osobou, která by měla najednou dělat zcela jiné věci a mít jiné pravomoci. A bohužel problémy, které Rak na své nové pozici napáchá, zdaleka předčí úspěchy, kterých dosáhl.

Nová pomíjivá láska

Blíženci začátkem tohoto týdne pocítili silné emoce. Ať už šlo o lásku k někomu novému, nebo o nějaké nové propojení se stálým partnerem, vnesly do jejich života tyto pocity novou energii. Jenomže ta může velmi rychle vyprchat a všechno zničit.

V druhé polovině týdne se totiž ukáže, že šlo pouze o manipulaci, kterou si partner omotal své oběti kolem prstu. Blíženci velmi rychle procitnou. O co zamilovaněji se ale v pondělí cítili, o to více zklamaní budou v pátek. Dá se na tomto vztahu ještě vůbec nějak pracovat?

Přátelská (z)rada

Vodnář nikdy neměl kolem sebe zástupy přátel. Stačí mu obvykle jeden nebo dva kamarádi, kterým může naplno věřit. O to víc ale potom mrzí, když právě tito lidé mu ublíží. A právě to se pravděpodobně stane v tomto týdnu.

Už nějaký čas se totiž Vodnář svěřuje kamarádovi s tím, co ho trápí. Vkládá do něho svou naději, prosí ho o pomoc, společně vymýšlí strategii, jak problém vyřešit. A právě ve chvíli, kdy se zdá, že skutečně přítel navrhl plán, který by měl fungovat, ukáže se, že je to vlastně celé úplně jinak.

Zdroj: Cosmopolitan, California psychics, Refinery29

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články