Horoskop: Dobré vlastnosti vám napíšou všude, poznejte podle znamení i ty špatné

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Horoskopy nám většinou ukazují, jaké bude následující časové období. Mluví o lásce, penězích a zdraví. Možná také víte, jaká jste osobnost. Viděli jste horoskop, který uvádí špatné vlastnosti?

Všude vidíte pouze to dobré. O špatných vlastnostech se tolik nemluví, ale jsou neméně důležité nejen v osobním, ale i v pracovním životě. Podívejte se na ty své podle znamení horoskopu. Poznáte se v něm? I špatné vlastnosti jsou součástí života a mělo by se o nich mluvit, píše iDNES.

Některá znamení jdou tvrdě za úspěchem

Berani jsou sebestřední, dokážou se snadno pohádat. Nemají rádi prohry a dokážou toho hodně, aby zvítězili. Do jejich nitra ale nevidíte, a právě tam si myslí, že nejsou tolik dobří. Všechno jenom předvádějí. Býci jsou naopak lidmi, u kterých se toho moc neděje.

Zůstávají na jednom místě, dokážou uvíznout také v jednom zaměstnání, nebo jsou věrni jedinému partnerovi a více jich nepoznají. Jejich opatrnost je ale může stát zážitky. Blíženci patří mezi podvodníky, kteří mají dvě tváře. Jejich přátelství oceníte, ale oni velmi často kamarády mění.

Raci jsou zase žárliví, mají tendence s lidmi manipulovat. Jejich city jsou velmi omezené, nesnesou, když lidé dělají něco bez jejich rady nebo pomoci. Jsou náladoví, zlí a v některých případech mohou být i nebezpeční. Lvi mají rádi, když jsou oceňovaní. Pokud se tak neděje, umí dlouho trucovat.

Bohužel život pro ně může připravit nejedno překvapení, které budou muset snést. Nejsou totiž o nic lepší, než ostatní lidé. Panny velmi často kritizují ostatní, ale zamést by si měly před svým prahem. Jsou to lidé, kteří jsou negativní sami k sobě a působí tak i na své okolí.

Kozorozi mohou oplácet, Vodnáři jsou ve vlastním světě

Váhy jsou odhodlané, ale mívají rozdělaných více věcí najednou, a pak nevědí, které z nich věnovat maximální pozornost. Je pro ně těžké se rozhodnout. Štíři bývají lidé bez citů, bezohlední ke svému okolí. Umí psychicky zdeptat své známé, je to jejich forma zábavy.

Střelci vyvolávají poprask všude, kam se vrtnou. Někdy si nevidí do pusy, bývají netaktní, neumí přemýšlet nad tím, co říkají. Hvězdy mají jasno – Střelec je sám sobě nepřítelem. Kozorozi velmi dlouho touží po úspěchu a nepolevují, dokud ho nedosáhnou.

Dlouho také přemýšlí nad tím, jak oplatit urážky nebo jiné nekalosti, které jim provedli ostatní. Vodnáři mají svůj svět, chovají se jako roboti, kteří jsou naprogramovaní. Nemají potřebu se zapojovat do veřejného života. Ryby mají ve hvězdách obětavost a potřebují pozornost a mít pocit, že jim je někdo vděčný.

Zdroj: iDNES

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články