Horoskop: Co vás čeká tento víkend? Věštba I-t’ing přináší odpovědi

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
Návrh bez názvu
Zdroj: Shutterstock

Víkend se blíží a vy se konečně těšíte, až si odpočinete. Ne každý ale bude mít následující dva dny volno a bude si užívat pohody a klidu. Pokud vás zajímá, jaká je vaše předpověď na sobotu a neděli, zahoďte klasický horoskop. Tu jedinou a plnou pravdu vám totiž předpoví věštba I-t’ing.


Jako věštecká pomůcka se praktika I-t’ing provozuje už déle než 3 000 let. Jde o filosofický systém, který je založen na principech matematiky a fyziky ve spojení s hvězdami.

Tato poměrně komplikovaná metoda predikce budoucnosti využívá klasický horoskop tak, jak ho známe, doplňuje ale ke každému znamení typickou vlastnost. A i díky tomu jsou předpovědi velmi přesné. Co čeká právě vás v následujících dvou dnech?

Beran – nevyzrálost

Mnoho věcí vidíte jako v mlze. Brzy by se ale mělo začít rozjasňovat. I když máte možná pocuchané nervy, nepospíchejte se svými dalšími kroky.

Na některé věci ještě jednoduše nepřišel čas. Během víkendu ale poznáte, že se nezadržitelně blíží a brzy se i vy dočkáte toho, po čem toužíte.

Býk – přidání

Čeká vás zúročení vašeho dosavadního snažení. Před cílem se ale nesmí zpomalit. Doteď všechno vycházelo tak, jak má, nepolevujte a neusínejte na vavřínech.

Pokud vydržíte až do konce a třeba přidáte ještě trochu víc plynu, nebudete litovat. Výsledky by se měly dostavit velmi brzy.

Blíženci – rozpor

Během září celkově nevíte, co si o některých lidech myslet. Ti, kdo vám byli blízcí, se najednou straní vaší pozornosti, naopak lidé, se kterými jste se nebavili, se pokouší získat vaši přízeň.

O víkendu se budete muset rozhodnout, zda věříte těm, koho jste znali dřív, nebo zda je načase vpustit do svého života někoho nového.

Rak – odpírání

Úspěch není slovo, které se kolem vás teď objevuje často. Spíše se potýkáte s problémy a dlouhodobě řešíte řadu těžkých otázek. Nastal čas si na ně odpovědět.

Víkend přinese v mnoha ohledech překvapení příjemné, v mnoha nepříjemné. Ale je potřeba konečně se situací něco udělat.

Lev – kritické množství

Možná se cítíte šťastní, svůj temperament byste nicméně měli trochu krotit. Kdo chce moc, nemívá nic.

Je někdy dobré se zastavit na bodu, ve kterém je všechno krásné. Proč toužit po tom, aby bylo ještě lépe? Lve, uberte trochu na svých požadavcích a užívejte si to, co máte.

Panna – pronikání

Panny se o víkendu dostanou do zapeklité situace, kterou nebude snadné vyřešit. Máte jen krátký čas na to, aby se vám podařilo proniknout problémy, protože pokud je nevyřešíte, budou se na ně nabalovat další a další.

Věštba I-t’ing radí vzít si na pomoc přátele, člověk by neměl na nic být sám.

Váhy – pokušení

Váhy, chovejte se tento víkend raději zdrženlivě. Pokuste se nepoddat se pokušení, které se vám naskytne.

Na první pohled se možná zdá, že máte velkou příležitost k lepšímu životu, naopak odmítání nabídek je ale tím, co je pro vás teď důležité. Brzy pochopíte proč.

Štír – umírněnost

Dopadá na vás únava z posledních dní. Cítíte nepohodlí, psychický tlak, fyzicky vám není dobře. Možná je potřeba si trochu odpočinout.

Čeká vás víkend v posteli s knihou v ruce, teplým čajem a hromadou vitamínů pocházejících z ovoce. Šetřete síly, protože další týden nebude snadný.

Střelec – prosperita

Štěstí vám přeje, využijte toho. Čeká vás vzestup, díky kterému konečně ukážete, kým jste.

Lidem kolem sebe dáte najevo, že vaše tvrdá práce se vyplatila. Mnoho z nich motivujete k tomu, aby se nevzdávali. Stanete se někým, ke komu budou ostatní vzhlížet.

Kozoroh – nebezpečí

Nezdary, propady, neúspěchy. Poslední dny vás provázelo jenom všechno špatné. A o víkendu to podle všeho bude nadále pokračovat.

Vaše předpověď není příliš příznivá. Hrozí vám velké nebezpečí, které se dá podle věštby I-t’ing zahnat jenom jediným způsobem: čím méně toho uděláte, tím méně toho pokazíte.

Vodnář – rozjímání

Vodnář bude o víkendu hodně přemýšlet. Bude se muset rozhodnout, jak v životě postupovat dál, čemu dát přednost.

Bude to práce, nebo rodina? Ani jedna z možností není tak úplně správná, a možná se tak pokusíte najít nějakou jinou cestu…

Ryby – síla kolektivu

Jste jako generál, který se rozhoduje, kdy je nejlepší čas udeřit. Společně se svými přáteli pracujete na velkém projektu. Je jenom otázkou času, kdy ho spustíte, aby se dočkal největší pozornosti.

Právě víkend by mohl být tím správným obdobím. Popřemýšlejte nad tím.

Zdroj: Quora, Aeon, Superko, časopis Spirit – Horoskopy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články