Horoskop: Cítíte se nedoceněni a máte pocit, že se vám nedaří? Může za to Měsíc ve Vodnáři

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
smutna zena
Zdroj: Shutterstock

4. října vstupuje Měsíc do znamení Vodnáře. Mnoho jedinců se možná poslední dobou cítí nedoceněno, zdá se jim, že se jim v životě nic nedaří, hvězdy ale teprve teď prozrazují, čím to je. A právě od pondělí do středy 6. října nastane nejkritičtější období.


Lev je znamení arogantní a milující pozornost. Býk je tvrdohlavý a musí mít vždy pravdu. A Panna miluje uznání a vše potřebuje mít perfektní. Pro všechny tyto jedince je pozornost okolí velmi důležitá.

V poslední době se jim jí ale nedostává. A právě následující tři dny budou velmi těžké. Lidé, kteří na to nejsou zvyklí, najednou pocítí, jaké to je žít bez podpory ostatních.

Lev už přestal své přátele bavit

Lev spoléhá na vtípky, kterými baví přátele, na svůj vzhled, kterým se mu daří získávat pozornost u opačného pohlaví. Jenomže vtipy se časem ohrají a přátelé se jim přestanou smát.

Jeho pověst sukničkáře se rozšíří a ani pohledná tvář Lvovi nebude stačit k tomu, aby si našel nějakou další oběť.

Zdá se, milý Lve, že nemáte své období. Budete se muset vypořádat s tím, že se na vás vaše parta vykašlala, že už nejste lidem kolem sebe dost dobrý. Ale nezoufejte. Brzy se objeví noví lidé, kteří vaše staré vtipy opět ocení.

Býk nevyhraje, ať se snaží sebevíc

Býk ve svém životě obvykle prohry nezažívá. Ačkoli kvůli hádkám přišel o přátele i finance, svým způsobem vždy odešel z problémů se vztyčenou hlavou a sám ze sebe měl dobrý pocit. Nikdy se nevzdal, držel se svého názoru.

Jenomže tentokrát je to jiné. Ať se Býk pokouší sebevíc, nedokáže v hádkách uplatnit argumenty, nedokáže své oponenty přesvědčit o své pravdě, a dokonce začíná pochybovat i sám o sobě.

Není to dobré, Býku, ale nebojte se, je to jen přechodné období.

Panna trpí nedostatkem pozornosti

Panna doslova trpí. Lidé narozeni v tomto znamení jsou perfekcionisté, kteří musí mít všechno dokonalé. K čemu to ale je, když je za to nikdo nepochválí, nikdo neuzná, jak moc práce za výsledkem stojí?

A nejhorší ze všeho je, že někteří lidé jsou dokonce schopni práci Panny zkritizovat. Nejenže ji nepochválí, ale dovolí si říci proti ní slova, která zraňují.

Panny v tomto období zoufale touží po uznání. A čím méně ho dostávají, tím méněcennější si připadají.

Zdroj: YourTango, Stylecaster

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články