Černý horoskop: Který démon ve vás vyvolává zlo? Každé znamení má toho svého

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
cerny horoskop
Zdroj: Shutterstock

Vlivem data narození na člověka se zajímá astrologie, která sleduje, jak hvězdy a planety mění naše osobnosti. Dnes již jen mírně, dříve ale velmi významně se však jednotlivých znamení týkala i náboženství a s nimi spojená symbolika. Ještě před několika stoletími lidé věřili, že každé znamení má svého konkrétního démona, který ho může posednout. A někteří tomu věří dodnes.

Mnoho lidí má za to, že démon je sám o sobě jeden. Že jde o zlou moc, která nějakým způsobem táhne lidskou duši ke zlu. A vlastně je to pravda, ale jenom z opravdu malé části. Démonů je totiž celá řada a každý má své specifické rysy. Který je ten, co ovlivňuje vaše podvědomí? Zjistěte to s takzvaným černým horoskopem.

Beran – Moloch

Moloch je démon s velkou spotřebou energie, které má Beran vždy dostatek. Právě proto se na vás snaží přiživovat, nutí vás do neustálých hádek a bere vám sílu, kterou do nich vkládáte. Na druhou stranu ale dohlíží na to, aby vám nikdy nedošla a on měl stále od koho ji brát. Zatímco jemu se regeneruje velmi pomalu, vám stačí krátký spánek a jste opět na nohou.

Býk- Satan

Satan byl v jednu chvíli doslova pravou rukou Boha. Pak měl ale pocit, že jeho představa o světě je mnohem lepší, proto Boha zradil a stal se tím, kdo dělá přesný opak všeho. A to sedí tak trochu i na vás, Berane. Vše musí být po vašem, protože máte přeci vždy tu nejlepší myšlenku právě vy.

Blíženci – Bafomet

Bafomet je démon, kterého přitahuje dvojí přirozenost muže a ženy. Toto božstvo s kozí hlavou představuje úplnou zkaženost lidstva a jako Blíženec jste dokonalým typem člověka, kterého lze zcela ovládnout. Vaše nevinnost je přesně to, čím se Bafomet živí, aby ve vás na oplátku vyvolal pocity, kterým sami nebudete rozumět. Proto prý Blíženci patří k těm, kteří nejvíce klamou tělem.

Rak – Mamon

Jako někdo, kdo je náladový a pesimistický, zároveň ale dokáže být vysoce loajální ke svým přátelům a rodině, jste přesně ten typ člověka, nad kým Mamon pravděpodobně převezme moc. Tento démon je doslova žroutem materialistického bohatství. Chvíli se tak těšíte z úspěchů a z vydělaných peněz, dlouho si je ale neužijete a vinou vašeho démona se z vás stane rozhazovač.

Lev – Aamon

Lvi jsou přirození vůdci, což z nich dělá dokonalou nádobu pro démona, jako je tento. Aamon je démon s jestřábí hlavou, který zvrací oheň a má psí zuby. Vypadá sice děsivě, chce ale pouze získávat na svou stranu přátele. Bohužel, když s ním nejdou dobrovolně, udělá proto, aby se s ním spřátelili cokoli. I kdyby je měl násilím držet v zajetí a přemlouvat je k tomu.

Panna – Pazúzu

Pazúzu nesnáší ostatní démony. Je to samotář, který se raději věnuje práci na svých vlastních věcech. Proto jste pro něho dokonalým cílem. Jste totiž workoholik, co nemá na rodinu příliš času. A když už si ho chcete udělat, démon vás přesvědčí, že za to lidé kolem vás nestojí a vaše profese je důležitější.

Váhy – Lucifer

Lucifer se považuje za velkého osvoboditele podsvětí. Vy zase jako Váhy věříte, že jste diplomat, který přináší harmonii do každé situace. Tento druh pýchy ho k vám nalákal. Soudíte a chcete za to být obdivováni, obvykle se vám ale dostane spíše negativních reakcí ze strany těch, kterým ukřivdíte. A na této bolesti si Lucifer pochutnává.

Štír – Baal

Štír je vášnivý jedinec, který nedokáže říci ne. A to ani na špatnosti. Baal, který touží jenom po chaosu, ve vás tedy vidí dokonalou příležitost. Našeptává vám, co máte dělat, a vy ho slepě následujete. Máte za to, že vede vaše kroky dobrým směrem, místo toho ale stáčí váš život k neštěstí za neštěstím.

Střelec – Leviatan

Střelci se považují za velmi duchovní osoby, snaží se souznít s přírodou a mají tendence k filosofování. A právě proto se vám Leviatan snaží dostat do své sbírky sečtělých jedinců, kteří ho mohou živit svými znalostmi a zkušenostmi. Leviatan je démon, který doufá, že po pozření veškeré moudrosti světa se sám stane nadpřirozeně chytrým a dosáhne všeho, co se mu zamane.

Kozoroh – Azazel

Azazel byl vyhozen z nebe za to, že byl pyšný, a jakmile se dostal na Zemi, viděl jako svou práci zkazit lidstvo a předělat ho ke svému obrazu. Kozorozi jsou velmi podobní. Myslí si, že dokáží všechno. Jejich pýcha přitahuje Azazela ze všeho nejvíc a věří, že díky posednutí právě těchto osob se mu podaří dokončit jeho plán na předělání celé civilizace.

Vodnář – Mefistofeles

Jako všechna vzdušná znamení jste i vy hluboký myslitel a považujete se za intelektuála. Jako Vodnář cítíte, že vaším úkolem je pomáhat každému, kdo vaši pomoc přijme. Proto se Mefistofeles ujme vašeho těla. I on se svým způsobem snaží pomáhat, vždy si za to ale vybere nějakou tu nepsanou daň.

Ryby – Dagon

Dagonovi se občas přezdívá moderní mořská panna. Strašidelné stvoření s polovinou rybího těla a polovinou lidského vás ovládne a pokusí se vás přesvědčit, že něco jako láska neexistuje. Udělá z vás záletníka a ukáže vám, že střídání partnerů je ten jediný způsob života, při kterém budete šťastní. Je to ale skutečně tak?

Zdroj: ranker.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články