Dcera Adély Gondíkové je snad ještě hezčí než maminka. Podívejte se, jaká je to fešanda

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
adéla gondíková
Zdroj: Profimedia

Je to sice už nějaký pátek, co se Adéla Gondíková rozvedla se svým prvním manželem, dcera Nela jí ho ale tak trochu bude vždy připomínat. Vzhled totiž dnes šestnáctiletá dívka podědila spíše po Ondřeji Brouskovi.

Každé úterý a čtvrtek ji vídáme na televizi Prima v pořadu Sestřičky. Adéla Gondíková je ale kromě skvělé filmové a seriálové herečky také moderátorkou, kterou si pamatujeme například z pořadu Rady ptáka Loskutáka.

Ten moderovala se svým sourozencem a také nadaným hercem Daliborem. Vyrůstala po boku hereckého bratra, a i do života si nakonec vybrala umělce. Její první sňatek se ale po čase rozpadl.

Po osmi letech se rozvedli

V roce 2002 si Adéla Gondíková vzala za manžela Ondřeje Brouska, slavného českého herce, hudebníka, skladatele a režiséra. I když si byli kariérou velmi blízcí, vztah měl trhliny.

Herec se totiž zamiloval jinde, a nakonec se proto rozhodl s Adélou rozejít. I když to pro ni byl zpočátku velký šok, nakonec se ukázalo, že k sobě bývalý pár žádnou nenávist necítí a rozešel se alespoň kvůli dceři v podstatě v dobrém.

Nele je dnes šestnáct let, dospívá a roste z ní po mamince krásná žena. I když je pravda, že se svými rysy podobá spíše otci, a to především díky modrým očím.

S druhým manželstvím získala velkou rodinu

I v druhém případě se Adéla zamilovala do hereckého kolegy. V roce 2019 se vdala za herce Jiřího Langmajera, který její dceru přijal jako vlastní. A Nela získala novou rodinu.

nela brousková

Zdroj: Profimedia

Sám Langmajer už totiž z předešlého vztahu má dcery Terezu a Julii. S jejich matkou sice po rozchodu trochu bojoval, ale nakonec se vztahy v rodině urovnaly.

I když jsou rodinná pouta Adély Gondíkové trochu složitá, všechny členy současné domácnosti bere jako vlastní a rodinu staví na první místo.

Na fotkách vedle sebe vypadají jako sestry

V obličeji je sice Nela podobná otci, ale postavou a vlasy připomíná spíše maminku Adélu. Když ji někde doprovází do společnosti, lidé hned poznají, že jsou spřízněné.

Ovšem mnozí si myslí, že je Nela Adélina mladší sestra, sama herečka totiž vypadá skvěle a o několik let mladší, než ve skutečnosti je. Její vzhled i postavu by jí mohl kdekdo závidět!

Jestli bude Nela po své matce a otci pokračovat v hereckých stopách zatím není jisté. Adélu ale rozhodně uvidíte ještě v mnoha filmech a seriálech, takže se je na co těšit.

Stejně tak pravděpodobně i otec mladé krásky si ještě své kariéry užije naplno. A to ať už jako hudebník, herec, nebo režisér.

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články