Shakiru na škole učitel vyhodil ze sboru, zněla podle něj jako koza. Dnes vyprodává stadiony

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Shakira
Zdroj: Profimedia

Dnes je Shakira slavnou zpěvačkou, která vyprodává své koncerty. V minulosti ale někteří lidé nevěřili tomu, že by se mohla v hudebním průmyslu prosadit. Například její učitel zpěvu ji dokonce vyhodil ze sboru.

Školní život pro člověka obvykle hraje důležitou roli a pomáhá mu určit, jakým směrem se vydá. Ne ve všech případech bychom ale měli své učitele poslouchat. Shakira je toho důkazem. Ačkoli jí její učitel zpěvu dal najevo, že hudbě by se věnovat neměla, ona prokázala, že se právě v tomto oboru velmi dobře uživí.

Zněla jako koza

Shakira byla na škole součástí sboru. Jenomže jejímu učiteli se zdálo, že má příliš výrazný mečivý hlas. Ze sboru tak Shakiru vyhodil a odmítl ji i přes opakované žádosti vzít zpět.

„Zdálo se mu, že je můj hlas příliš silný. Že zním jako koza a moje mečivé tóny přehlušují všechny ostatní. Bylo to pro mě velmi frustrující,“ přiznala zpěvačka v rozhovoru pro Life & Style.

Rodiče ji podpořili

Ačkoli na škole se s podporou nesetkala, rodiče v Shakiru odmalička věřili. Podporovali ji v tom, aby zpívala doma, aby se nevzdávala. Ona sama přiznává, že právě i díky tomu na hudbu nikdy nezanevřela. Dnes díky tomu vyprodává koncerty.

Kromě toho má na kontě také celou řadu klipů. Letos v březnu překvapila novinkou s názvem Puntería. Fanoušci se okamžitě po vydání písničky začali zajímat o Luciena Laviscounta, který si s ní v klipu zahrál.

Jednatřicetiletý herec a o 16 let starší hudebnice se stali terčem spekulací. Je chemie mezi nimi pouze hraná, nebo spolu mají něco i ve skutečnosti? Ani jeden z dvojice se prozatím k tématu nevyjádřil. Podle zdrojů z jejich okolí k sobě mají blízko a jeden druhého velmi obdivují, zda je mezi nimi ale něco víc, to se prozatím nepotvrdilo.

Zdroj: Mirchi, Bussiness Insider, Cheat Sheet, Style Caster, Life & Style, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články