Omylem si koupil dva tikety a na oba vyhrál doživotní rentu. Jaká byla jeho reakce?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz vyhral
Zdroj: Shutterstock

Scotty Thomas ze Severní Karolíny nedá na sázení dopustit. Jeho nejoblíbenější loterií je Lucky for Life, která slibuje výhry, jejichž hodnota může vystoupat až k doživotní rentě činící 8 milionů korun ročně.


Šťastlivec si z osudného slosování odnesl dvě doživotní renty, každou v hodnotě 537 tisíc korun ročně. A to za jeden tiket zaplatil jen necelých padesát korun.

Přečtěte si také: Za tiket Extra Renty dal jen padesátikorunu, i tak si bude 20 let užívat měsíční rentu 100 000 Kč

Zapomenutý tiket

„Jeden večer jsem ležel v posteli a v televizi koukal na basketbal. No a nemohl jsem si za žádnou cenu vzpomenout, jestli jsem vyplnil sázenku, nebo ne,“ vyprávěl Scotty pro portál vzdělávací loterie North Carolina Education Lottery.

Pro jistotu tedy vstal, zapnul počítač a koupil si online sázenku. Použil přitom svá oblíbená čísla, jež na tiketu zaškrtával pokaždé. S klidem v duši si šel zpátky lehnout, dokoukal hru a usnul. To, že si omylem koupil dvě sázenky, zjistil až druhý den ráno, když si jeho syn všiml dvou útrat na účtu.

Jeho táta proto zkontroloval výsledky slosování. Jakmile se dozvěděl, že je z něj dvojnásobný výherce, musel si prý lehnout na podlahu a všechno pořádně rozdýchat.

Dvojnásobná radost

Místo doživotní renty si obě výhry nechal rovnou vyplatit, a přišel si tak na necelých 17 milionů korun. Za ně má v plánu poplatit účty, finančně pomoct své rodině, trochu investovat a možná si koupit nový dům.

Není přitom první výherce, kterému se za jeden večer povedlo vyhrát dvakrát. Jednou z dalších dvojnásobných výherkyň je Gayle Sayová. Ta si jednou koupila tři sázenky do loterie Thunderball, na dvou ale omylem vyplnila stejná čísla.

Jakmile si toho všimla, chtěla jeden z tiketů stornovat. Nakonec si to však rozmyslela s tím, že stejně nevyhraje. K jejímu překvapení se spletla a ze slosování odešla se dvěma výhrami v celkové hodnotě bezmála 30 milionů korun.

Staňte se naším rentiérem!

Stát se rentiérem můžete i u nás a dneska je pro to ten nejlepší den! Už večer se losuje Extra Renta, kde minulé pondělí trefil jeden sázející hlavní výhru v podobě 100 000 Kč měsíčně na 20 let.

Stejné štěstí můžete mít i vy, když si na slosování obstaráte svůj tiket. Pro ten si můžete zajít na prodejnu s terminálem Sazky anebo si ho zajistit z komfortu svého počítače či telefonu.

Pro vstupenku do dnešní Extra Renty klikněte na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce.
Autor: redakce
18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články