Na dělníka se usmálo štěstí. Celý život poctivě pracoval, nyní si bude užívat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
senior
senior

Celý život pracoval jako dělník v továrně v menším městě ve Velké Británii. Ade Goodchild (58) vyhrál patnáctou nejvyšší výhru v historii anglické loterie EuroMillions. Když si šel vyzvednout 71 milionů liber, což je přes 2 miliardy korun, věděl, že se mu život změní.

Ade prohlásil mezi dveřmi: „Rozhodně nebudu jeden z těch klasických výherců, kteří tady vykládají, jak se vůbec nezmění. Já se teda sakra změním.“

Výherce dal okamžitě výpověď a je nadšený, že už se jeho jméno neobjeví na rozpisu služeb. „Chci cestovat, najít sám sebe, koupit si nový dům a objíždět velké sportovní události,“ prohlásil.

Svou pohádkovou výhru oslavil sledováním televize

Podle anglické národní loterie je pan Goodchild největším výhercem, který se rozhodl, že zveřejní svůj příběh a odtajní svou identitu.

Přesto, že měl velké plány, sobotní oslava výhry proběhla klidně. „Stejně bych se díval s tátou na zápas rugby v televizi. Akorát jsme teda měli trochu lepší pivo. Z nedaleké pizzerie jsme si nechali poslat italské pivo, pizzu a pálivá křídla. Zkrátka jsme dělali to, co milionáři běžně dělají o sobotách,“ s úsměvem vypráví pan Goodchild o svém divokém večírku.

„Loterii hraji odjakživa a vždycky jsem měl pocit, že jednou vyhraji dost peněz, chtělo to jen trochu štěstí. Teď jsem nejšťastnější chlap na světě,“ pokračuje ve vyprávění novopečený miliardář, který se o výhře dozvěděl z displeje svého telefonu.

Zdroj: 123RF.COM

Myslel si, že vyhrál jen drobné

„Když to zahrálo takovou tu vítěznou píseň, říkal jsem si, že jsem asi vyhrál 5 liber. Pak jsem se mrkl na displej a vypadalo to, jakože jsem vyhrál 71 000 liber. Radši jsem si vzal brýle a znova se podíval. Všechna čísla byla zakroužkovaná, což značilo jackpot,“ trochu si povzdechl Goodchild s tím, že jackpot tentokrát strefilo asi hodně výherců, když na něj vyšlo těch 71 000 liber.

„Pak jsem si znovu přečetl tu částku a bylo tam 71 057 439 liber a jen jeden výherce, tím jsem byl já,“ uzavírá svoje vyprávění výherce Goodchild.

Takovou pohádkovou výhru by si přál každý. Pokud máte zálusk na podobně šťavnatou výhru, jako před časem získal Brit Ade Goodchild, vyplňte si i vy svůj tiket.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články