Bahamy nebo Francouzská riviéra. Top 5 destinací miliardářů a celebrit

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
photo 1427097829427 56a905bf7004
photo 1427097829427 56a905bf7004

Do těchto pěti luxusních destinací jezdí na dovolenou miliardáři a největší hvězdy. Až to v Eurojackpotu klapne i vám, aspoň budete vědět, kam zamířit. Třeba tam i nějakou tu celebritku zahlédnete.

Zatímco my se rozhodujeme o dovolenkových destinacích s ohledem na cenu, kvalitu hotelu, přeplněnost pláží, miliardáři hledají něco jiného.

Přečtěte si také: Čech si díky Eurojackpotu zaletí na Bora Bora

Většinou chtějí klid a soukromí, takže v hotelech je spíš nenajdete, leda když mají hotel pro sebe. Anebo rovnou zamíří na soukromý ostrov.

Soukromý ostrov nedaleko Ibizy

Zdroj: Sazka

Kdo sem jezdí: Cristiano Ronaldo nebo kytarista Rolling Stones Ronnie Wood

Pokud se inspirujete těmito pány, zůstáváte v Evropě. Konkrétně na ostrově nedaleko španělské Ibizy. Soukromý ostrov patří jednomu místnímu podnikateli a pronajmout si ho můžete celý.

Luxusní vila, která má bazén, vířivku, saunu a nádhernou střešní terasu, zajišťuje nerušené soukromí a klid. Jen ten účet bude vyšší, ale jako miliardáři to nebudete muset řešit. Týden tady vyjde asi na 2,3 milionu korun. V ceně máte i služby personálu a o vaše pohodlí se bude starat devět lidí.

Luxusní Bahamy

Zdroj: Sazka

Kdo sem jezdí: Bill Gates, David Copperfield, Oprah Winfrey i Johny Depp

Vítejte na Bahamách. Americké hvězdy celkem pochopitelně volí tuhle destinaci, mají to totiž letadlem, co by kamenem dohodil. V jižních Bahamách si koupil ostrov David Copperfield, známý iluzionista. Ostrov Musha Cay a přilehlé ostrůvky upravil perfektně na míru pro miliardářské prázdniny. Stálo ho to 50 milionů dolarů, což je přes miliardu korun.

Takže je celkem zřejmé, že dovolenka tady nebude nic skromného. Jedna noc vyjde na víc než milion korun, ale za tu cenu máte 5 samostatných vil, venkovní divadlo, osobní loď a spoustu dalších vymožeností. Navíc lehátka na pláži vám nikdo před snídaní nezabere.

Barvami zářící Portofino

Zdroj: Sazka

Kdo sem jezdí: Beyoncé, Jay-Z nebo Steven Spielberg

Portofino možná znáte z fotografií, je totiž tak krásně barevné a malebné. U italské vesničky může zastavit každý, ovšem ne každý si může dovolit tam strávit prázdniny.

Pětihvězdičkový hotel Belmond Splendido se pyšní opulentními apartmány, střešní zahradou, lázněmi, saunou a tak dále. Za skromnější apartmán se snídaní zaplatíte šestnáct tisíc korun na noc.

Miliardářské safari

Zdroj: Sazka

Kdo sem jezdí: Keira Knightley

Pro někoho je koupání a opalování docela nudná zábava a někteří miliardáři si zaslouží větší dobrodružství. Pak doporučíme safari v Keni, které může být absolutním luxusem, pokud bydlíte v Cottar´s Homestead.

Velký dům s pěti ložnicemi leží přímo uprostřed afrických savan, má nádhernou terasu a pět ložnic, rybník i plavecký bazén. K dispozici vám bude safari řidič, bezpečnostní služba a samozřejmě bude postaráno i o vaše stravování, masáže a relaxaci. Cena je k poptání dle termínu. S výhrou v kapse vás ale žádná částka nerozhodí.

Azurová Francie

Zdroj: Sazka

Kdo sem jezdí: Angelina Jolie, Bono Vox, Elton John a Tina Turner

Francouzská riviéra se stala takovým hřišťátkem pro slavné a bohaté. Pokud vám také učarovala, můžete se tu nechat unášet nádhernou krajinou, kterou obdivoval už Pablo Picasso a Brigitte Bardot. A pokud jste opravdu bohatí, koupíte si tu rovnou nemovitost, což vás vyjde kolem 600 milionů korun. Samozřejmě ji můžete pronajímat celebritám, až se tam začnete sami nudit.

Autor: redakce | Autor fotografie: Anna Damianenko, Unsplash


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články