Ženy pociťují vzrušení, když potřebují na malou. Plný měchýř jim pomáhá k intenzivnímu zážitku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zena zachod ()
Zdroj: Shutterstock

O některých věcech se ve společnosti nemluví. Spousta žen si tak možná myslí, že je v tom sama. Dámy, také se vám někdy stane, že vás vzrušuje potřeba na malou? Není to divné! Ve skutečnosti se dá celá věc logicky vysvětlit.

Vzrušit člověka může spoustu věcí, u některých by to nikdy nečekal. A ano, potřeba na záchod je jedna z nich. Mnoha ženám se to děje. Začne se jim chtít na malou, zároveň se ale najednou také cítí tak nějak více eroticky nabité. Víme, čím to je.

Častější, než si myslíte

Jak podotýká server Health Digest, bylo provedeno několik výzkumů, které se zabývaly spojitostí mezi potřebou na toaletu a vzrušením lidského těla.

„Mnoho dam si možná myslí, že je to jen nějaká jejich podivnost, ve skutečnosti je to ale častější, než si uvědomujete,“ říká odbornice na zdraví žen ze Santa Monica v Kalifornii.

Ve skutečnosti podle jejích slov může vést plný močový měchýř k dokonalému orgasmu. Mnoho žen tak dokonce před stykem úmyslně na toaletu nejde, protože je svým způsobem vzrušuje během aktu potřebu zadržovat.

Vzrušující potřeba

Co přesně vede k tomu, že se cítíte vzrušené ve chvíli, kdy je váš močový měchýř plný? Podle Times of India je vysvětlení jednoduché: pochva, klitoris a močová trubice jsou umístěny velmi blízko sebe.

Ve chvíli, kdy se váš měchýř naplní a zvětší, může začít zevnitř tlačit na některé vaše erotogenní zóny. A co je nejdůležitější, bod G se nachází kolem vstupu do močového měchýře, což přispívá ke zvýšení sexuálního zážitku.

Pokud vás pocit vzrušení při potřebě na malou trápí, dá se s tím podle webu Cosmopolitan něco dělat. Důležité jsou cviky na posilování pánevního dna.

Ty vám také mimo jiné pomohou zadržovat moč během pohlavního styku. Tato cvičení posilují svaly pánevního dna a podporují vagínu a močovou trubici.

Zdroj: Health Digest, Times of India, Shape, Healthline, Cosmopolitan

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články