Sloní noha na zádech a býčí sperma ve vlasech. I to jsou netradiční světové lázeňské procedury

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Masaz hadem
Zdroj: Shutterstock

Na světě existuje celá řada netradičních lázeňských procedur. Pokud chcete vyzkoušet něco neobvyklého, možná si vyberete z níže uvedené nabídky. Některé masáže jsou tedy pouze pro odvážně. Tohle jsou ty nejšílenější lázeňské zážitky, které můžete vyzkoušet.

Tradiční masáž s různými olejíčky nebo třeba s nahřívanými kameny, to už v dnešní době nic není. Sice vám to může pomoci se příjemně odreagovat, pokud ale chcete zažít něco opravdu neobvyklého, zahraniční země nabízí celou řadu možností.

Masáž hady

Tento druh masáže si můžete dopřát na Bali nebo na Filipínách, uvádí Vlasta. Jde o proceduru, během které si lehnete na bambusovou podložku a necháte po sobě plazit hady. V lázních ve Filipínách se k masáži používají 4 hadi o celkové hmotnosti 250 kilogramů.

Sloní masáž

Pokud si nedovedete představit, že by se po vás plazili hadi, co třeba vyzkoušet speciální thajskou sloní masáž? Noha obřího zvířete tlačící na vaše záda může údajně ulevit od dlouhodobých bolestí. Navíc se díky tomu také pod dozorem naučíte zvládat stresové situace.

Masáž kaktusem

Masáž kaktusem přijde v Mexiku v přepočtu na 6 000 korun, uvádí Blesk pro ženy. Nemusíte se ale ničeho bát. Ostny kaktusů jsou před masáží odstraněny, placatá rostlina je následně nahřívána a přikládána na namáhané části těla. I když to tak zní děsivě, ve skutečnosti jde o velmi relaxační zážitek.

Hotel orgasmu

Ve Švédsku v hotelu Venusgarden si zákazníci dopřávají požitek, který má zlepšit jejich tělesnou, ale především psychickou kondici. Ačkoli některými lidmi je považováno zařízení za kontroverzní, ve skutečnosti je registrováno jako lázeňské.

Jednoduše si zde pronajmete pokoj, ve kterém máte k dispozici celou řadu erotických hraček, zrcadla na stropech i na stěnách a dostatek soukromí k tomu, abyste si užili chvíle o samotě jednoduše podle svého vlastního uvážení.

Býčí sperma ve vlasech

Kromě masáží se některé lázeňské procedury zaměřují také na krásu pleti či vlasů. A právě pro ty je podle Blesku pro ženy velmi prospěšné býčí sperma. V londýnském salonu krásy můžete svým vlasům za v přepočtu 1 500 korun dopřát tuto netradiční péči.

Zdroj: Stars Insider, Grand, The Guardian, Blesk pro ženy, Vlasta

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články