Doktor prozrazuje triky, jak se zbavit náhlé nevolnosti

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Nevolnost
Zdroj: Shutterstock

Každý má svůj způsob, jak se zbavit nepříjemných pocitů, které se jednou za čas objeví. Ať už se jedná o bolest hlavy, nachlazení nebo bolest žaludku, můžete si od těchto pocitů pomoci díky jednoduchým trikům.


Znáte to, zničehonic vás přepadne bolest břicha a chce se vám zvracet. Většinou je to v momentě, kdy se vám to doopravdy nehodí, a vy jste tak po zbytek dne ve stresu. Věděli jste ale, že si můžete pomoci díky jednoduchým trikům, které vám zaberou během chvíle?

První pomoc při bolestech

Isabella je dívka, která na sociální síť TikTok přidává videa, ve kterých dává lidem skvělé rady do života. V minulosti sdílela velké množství videí s psychologickými triky, tentokrát však přešla na rady ohledně zdraví.

Velké množství lidí by si myslelo, že rady, které dívka dává, nefungují. Vyzkoušeli byste je ale poté, co je zhodnotil samotný doktor? Ten se totiž k videu vyjádřil a dodal, že zmíněné triky fungují.

@dr.karanr#duet with @onlyjayus Doctor review body hacks! #LiveForTheChallenge #schoolwithdrkaran #learnontiktok #bodyhacks #lifehacks♬ Stuck in the Middle – Tai Verdes

Prvním problémem, na který se dívka zaměřila, byla nevolnost. Na kuchyňskou utěrku nalila trochu čistého lihu a k utěrce si přičuchla. Ve videu tvrdí, že vůně nebyla dvakrát příjemná, ale přestalo jí být špatně. K lihu si pouze přičuchněte, nepožívejte ho.

Rady k nezaplacení

V návaznosti na první radu přidala trik, který vám pomůže při pocitu na zvracení. Pokud cítíte nepříjemný pocit na zvracení, začněte vydávat dlouhé „hmmm“. Vydávání tohoto zvuku vám během chvilky udělá lépe. Tento trik také potlačuje dávivý reflex.

A co třeba ucpané dutiny? I na to dívka myslela. Pokud si chcete uvolnit nos, držte jazyk na horním patře a přimáčkněte palec na čelo po dobu dvaceti sekund. Během chvíle se vaše dutiny uvolní, a vy se tak budete cítit lépe.

Video, které dívka přidala, se stalo velice oblíbeným a má za sebou více než padesát milionů zhlédnutí.

Dr. Karan Raj se ke každému z triků vyjádřil a uznal, že mohou doopravdy pomoci. Jeden z fanoušků pak dodal: „Možná při tom vypadám hloupě, ale určitě to vyzkouším!“

Zdroj: Mirror
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články