Dominika (46): Známá je šokována mou proměnou. Omládla jsem o deset let. Prozradím vám své tajemství

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
zena usmev
Zdroj: Shutterstock

V současné situaci je zdraví skutečně to, co je třeba opečovávat a hlídat si. Korona ovlivňuje dění všude kolem nás a zvláště starší a nemocní lidé jsou v ohrožení. A to si dobře uvědomuje i čtenářka Dominika.

„Děti máme už dospělé. Bydlí v Praze a my každým dnem trneme z toho, že musí chodit do práce,“ píše. „Chápeme ale, že se s tím nic nedá dělat. Sami se tolik korony nebojíme, máme ale doma nemocnou babičku.“

O manželovu matku se Dominika s mužem starají, kvůli jejímu vysokému věku ale trpí různými nemocemi a má slabou imunitu.

„Když nám kamarád doporučoval ženšen pravý, moc jsme tomu nevěřili,“ přiznává. „Ukázalo se ale, že jde o přípravek, který by nám mohl hodně pomoci.“

Přírodní extrakt podporuje vitalitu i paměť

O ženšenu pravém si Dominika nejprve přečetla informace na internetu. Když se dozvěděla, čemu všemu pomáhá, rozhodla se ho vyzkoušet.

„Ženšen pravý jsme koupili od značky Great Health. Kapsle s vysokým obsahem korejského ženšenu překvapivě nebyly vůbec drahé na to, kolik toho umí,“ dodává čtenářka.

Tento doplněk stravy podporuje imunitní systém, což je v současné době velmi důležité. Zároveň ale pomáhají s bdělostí, podporují paměť a udržování normální hladiny cukru v krvi.

„Kromě toho, že se méně bojíme toho, že by mohla babička chytit nepříjemný virus, změnilo ji to i v mnoha dalších ohledech. Už po jednom měsíci vidíme posun k lepšímu.“

Pomohl celé rodině

Dominika si také uvědomuje, že vlivem zimního počasí je člověk stále víc a víc unavený. Dodává, že po používání ženšenu pravého se každé ráno cítí svěží, a doporučila by ho proto všem známým, kteří mají problém s fyzickou i psychickou zimní únavou.

„Původně byl tento doplněk stravy určen pouze babičce, ale ženšen pravý má tolik pozitivních stránek, že jsme ho s mužem začali využívat také,“ vysvětluje.

„Je to obrovská změna vstávat ráno s úsměvem na tváři a jít do práce s veselým výrazem. Donedávna jsme chodili s mužem po bytě jako dvě zombie,“ směje se.

Kromě toho se čtenářka přiznala, že i v milostném životě ženšen pravý od značky Great Health změnil mnohé. Přípravek totiž podporuje také sexuální vitalitu.

„Za těch pár stovek je to ten nejlepší doplněk stravy, který jsme si mohli v současné době vybrat,“ shrnuje Dominika situaci. „Chrání nás i babičku před nemocemi, zvyšuje nám fyzickou i psychickou energii a pomáhá i v mnoha dalších ohledech.“

Čtenářka závěrem dodává, že by ženšen pravý doporučila každému. „Nedávno jsem potkala známou. Ta byla úplně šokována tím, jak jsem omládla. Prý by mi tipovala o deset let méně, což je pro mě třešničkou na dortu.“

Autor: redakce

Související články