Kateřina (43): Objevila jsem zázrak, díky němuž se cítím jako znovuzrozená. Vyzkoušejte ho také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zdrava zena
Zdroj: Shutterstock

S přibývajícími lety obvykle přichází některé zdravotní obtíže, kterým se jen tak nevyhnete. Když se k tomu připočte i špatný životní styl, člověk může rázem doplatit na to, co celý život zanedbával. A tak začíná i příběh Kateřiny, která ještě donedávna trpěla hned několika problémy.

„Můj muž si rád dá dvě sklenky vína každý večer, o víkendech se občas napije s přáteli. To se projevilo na jeho játrech,“ píše Kateřina.

„Ani já ale nejsem svatoušek. Kvůli nezdravému jídlu a nedostatku pohybu mám problémy s trávením. Donedávna jsem se bála i cukrovky.“

Kateřina a její manžel si prý nikdy na zdravý životní styl nepotrpěli. Když se ale u nich objevily obtíže, rozhodli se se sebou něco dělat.

„Změna životního stylu sice byla jedna věc, ale hledali jsme také nějaké vitamíny, které by nám pomohly od potíží, co jsme si způsobili,“ dodává Kateřina. „Nakonec nás zachránil Ostropestřec mariánský od značky Great Health.

Pomáhá s trávením i s játry. Vliv má i na duševní zdraví

Kateřina vypráví, že nejhorší pro ni i jejího muže bylo dopracovat se k pohybu. Změnit jídelníček a omezit alkohol byl krok první, který jim oběma doporučili lékaři.

„Oba jsme ale věděli, že by nám pomohl i pohyb. Neustálé zdravotní problémy nás navíc vyčerpaly i psychicky a mysleli jsme si, že to nezvládneme. Potom jsme ale začali užívat Ostropestřec mariánský, který nám doporučil kamarád.“

Benefity pravidelného používání přírodních tobolek manželé poznali velmi brzy.

Ostropestrec mariansky

Zdroj: Shutterstock

„Když jsem četla, co všechno by měl Ostropestřec mariánský od značky Great Health dokázat, ani se mi tomu nechtělo věřit.

Ale už po několika dnech jsem pochopila, že ta zdravotní tvrzení mají něco do sebe,“ říká spokojená Kateřina.

„Pomohl nám se zvýšením psychické i fyzické výkonnosti, takže dokopat se alespoň k večerní procházce a k dobré náladě pro nás už není takovým problémem.“

My si to způsobili sami, buďte na sebe opatrnější

Great Health garantuje u svého výrobku stoprocentní přírodní zdroj energie, který navíc pomáhá s detoxikací organismu, podporuje normální činnost jater, zmírňuje zažívací obtíže a snižuje hladinu cukru v krvi. „Je to snad dvacet přípravků v jednom,“ dodává Kateřina.

Čtenářka říká, že jí a jejímu muži ostropestřec doslova zachránil život. Dobře si ale uvědomuje, že si zdravotní problémy způsobili oni sami.

„Některé věci už nevrátíme, ale díky těmhle práškům můžeme alespoň část z toho napravit,“ píše.

Ostropestřec mariánský ale pomáhá i s přirozenou obranyschopností těla, je proto také skvělým doplňkem stravy pro preventivní posílení imunity. Doporučila bych ho každému, kdo nejen má nějaké problémy, ale zároveň se jim chce vyhnout a dopřát si přírodní dávku vitamínů, která jeho tělo připraví na jakékoli hrozící nebezpečí.“

Autor: redakce


Související články