Ewa Farna se pochlubila snímkem těsně před koncertem. Její dcera na něm vypadá jako plyšák

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
ewa farna
Zdroj: Nextfoto

Ewa Farna se sice méně věnuje sociální sítím, ale zato více své rodině a také koncertování. Přesto se střípky z obojího na svém instagramu občas pochlubí. Naposledy to udělala v sobotu, kdy ukázala, jak začátek koncertu prožívá její malá dcera.


Ewu Farnou lze považovat za jednu z nejlepších tuzemských zpěvaček. Stejný úspěch zažívá mladá umělkyně také v sousedním Polsku.

Pečuje o děti i koncertuje

To ale není všechno, Ewa je také dvojnásobnou maminkou. Se svým manželem Martinem Chobotem má tříletého Artura a téměř pětiměsíční dceru Ellu.

Práce kolem těchto dvou „tvorečků“ musí být pořádný zápřah sám o sobě. Sympatická zpěvačka do toho všeho stíhá ještě koncertovat se svou kapelou.

Pořádná bouře v Polsku

Jak to prakticky probíhá, zveřejnila nedávno na svém instagramu. Tam přidala fotku s dcerou, kterou má na ruce a se kterou stojí na připraveném pódiu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Malá holčička je přitom zabalena do plyšového overalu s oušky a vypadá neuvěřitelně roztomile. Ke snímku přidala Ewa popisek „klid před bouří“.

Tou bouří myslí následný koncert v Polsku. Podle snímků, které rovněž přidala na sociální síť, to Farna pořádně rozjela, což její fanoušci náležitě ocenili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Tatínek zřejmě hlídá

Nabízí se tak otázka, kdo malou princeznu během koncertu hlídal. Zřejmě to byl její tatínek Martin, který momentálně žádné významné hudební závazky nemá.

Ačkoliv dřív hrál v kapele s Ewou, v září loňského roku se rozhodl kapelu opustit. Zpěvačka o tom tehdy informovala na svém instagramu. Se svou manželkou se tak může lépe střídat.

Zdroj: Instagram, OnlyU, ŽivotvČesku

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články