Ondřej Sokol se převlečený za ženu vyjádřil k aféře Brzobohatý. Jeho Liběna Pulírová fanoušky pobavila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ondrej Sokol
Zdroj: Nextfoto

Ondřej Gregor Brzobohatý se prý převléká za ženy, protože nemá jasno ve své orientaci. To píše v církevní žalobě jeho bývalá žena Taťána Kuchařová. Aféra obletěla celou Českou republiku a vyjadřují se k ní mnohé celebrity. Mimo jiné i Ondřej Sokol, který ale do akce vyslal s názorem Liběnu Pulírovou.

Sám Brzobohatý tvrdí, že se mu převlékání za ženy líbí a baví ho, nikdy to ale nedělal proto, že by měl problémy se svou orientací. V té má prý naprosto jasno. V minulosti se ho zastalo už několik slavných osob, mimo jiné například i Simona Krainová.

Není v tom sám

To, že se během některých akcí Brzobohatý rád převlékne za ženu, není podle většiny lidí nic špatného. Je to způsob zábavy a neznamená to, že by byl kvůli tomu špatným člověkem. Liběna Pulírová na to má naoko jiný názor. Ti, kdo ji znají, ale její ironii chápou.

Liběna je charakter předváděný Ondřejem Sokolem, který se na internetu vyjadřuje k zajímavým situacím a dělá si legraci z toho, co se současně děje v médiích. Jako někdo, kdo se sám převléká za ženu, musel Sokol samozřejmě na kauzu s Brzobohatým reagovat.

To snad není normální

„Mně jako ženě to přijde opravdu divné, to jeho převlékání do dámských šatů,“ tvrdí na videu Pulírová. „Já jsem asi stará škola, ale zkrátka se to nehodí,“ doplňuje se smíchem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondřej Sokol (@sokolondrej)

Je jasné, že celé video je myšleno s nadsázkou a že jde vlastně o podporu hudebníka.

Sokol je pro svá videa, na kterých se představuje jako Pulírová, velmi oblíbený. Ani tentokrát sledující nezklamal a v komentářích se lidé skvěle baví.

Brzobohatý rozhodně není ve své zálibě sám. Má podporu fanoušků i mnoha slavných. A ačkoli aféra obletěla celou republiku, zatím se zdá, že jsou lidé spíše na jeho straně.

Zdroj: OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články