Simona Krainová se zastala Brzobohatého. Od některých fanynek Kuchařové to pěkně schytala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Simona Krainova
Zdroj: Nextfoto

Ondřej Gregor Brzobohatý se prý převléká za ženy, protože má nejasno kolem své sexuality. To o něm v žalobě mimo jiné tvrdí jeho bývalá žena Taťána Kuchařová. Hudebník sám se proti tvrzení ohradil a zastala se ho na sociální síti i Simona Krainová.

Na serveru Blesk se objevila celá žaloba, ve které je mimo jiné uvedeno, že má Brzobohatý nejasnosti ve své sexualitě. Hudebník na internetu napsal, že to rozhodně není pravda a že nechápe, proč Kuchařová žalobu zveřejnila v médiích. To však modelka popřela.

O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval

Sám Brzobohatý tvrdí, že se za ženy převlékal často na různých akcích, Kuchařová ho v tom ale podporovala a on nikdy nepochyboval o tom, že je heterosexuál.

„O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální. Vyrostl jsem ve světě kostýmů, líčidel, paruk a jeviště. Jako děcko jsem se často převlékal za různé postavy z filmů a chodil se pak předvádět rodičům do obýváku. Zkrátka mě tyhle transformace bavily a baví doteď,“ vysvětlil podle serveru Prima Ženy.

Krainová se ho zastala

Že se o Brzobohatém objevují na internetu negativní slova, se nelíbí ani Simoně Krainové, která se ho na své sociální síti zastala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

„Ondro, drž se. Tahle zoufalá kauza zoufalky ukazuje jen zhrzenost a ubohost na úrovni suterénu. Jsi a vždy budeš božský. I s parukou,“ napsala na instagramu.

Jenomže zatímco někteří fandové Brzobohatého s jejími slovy souhlasí, naopak zastánci Kuchařové se do ní pustili. „Co vám je do toho, vy jste s nimi žila? Kdo vám dal právo se s**t do cizího života!“ zeptala se jí například uživatelka Denisa.

Zdá se, že díky sociálním sítím se mediální válka mezi Kuchařovou a Brzobohatým jenom prohlubuje. A čím víc lidí se do ní bude zapojovat, tím déle možná bude trvat.

Zdroj: Blesk, Instagram, Prima Ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články