Podle Kuchařové se Brzobohatý převlékal za ženy, protože nemá jasno ve své orientaci. Jsem heterosexuál, brání se hudebník

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ondrej Gregor Brzobohaty
Zdroj: Nextfoto

Už více než rok jsou modelka Taťána Kuchařová a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý rozvedeni. Jejich církevní rozvod ale stále není uzavřen. Kuchařová v žalobě na svého bývalého muže mimo jiné prozradila, že se rád převléká za ženy, to má prý vliv na jeho sexualitu. Hudebník se rozhodl toto prohlášení nenechat bez odezvy.

Plánovali spolu miminko, nakonec se ale rozvedli. Podle serveru Extra šlo o jeden z nejnepříjemnějších mediálně řešených rozvodů v České republice vůbec. A stále není u konce.

Anulaci sňatku rozumí, zbytku ale ne

Server Blesk nedávno získal k dispozici plnou žalobu, kterou na Brzobohatého Kuchařová podala. Hudebník je přesvědčený, že právě jeho bývalá žena médiím žalobu poskytla.

„Taťána celou dobu mluví o tom, že jí jde o anulaci církevního sňatku. Tomu rozumím. Proč ale posílá plné znění církevní žaloby do Blesku? Urychlí to snad nějak celý proces rozhodování soudu? Nebo jen chce docílit toho, aby se o mně psalo v negativním světle?“ cituje jeho slova server Prima Ženy.

Proč se převlékal za ženu?

V žalobě mimo jiné Kuchařová uvádí, že se Ondřej často a rád převlékal za ženu. To prý má co do činění s tím, že má velmi nejasno kolem své sexuální orientace. Na to se hudebník rozhodl reagovat.

Uvedl, že skutečně na několik večírků převlečený za ženu dorazil, a to dokonce po boku tehdy ještě své partnerky Kuchařové. Ohledně své orientace ale žádné pochybnosti nemá.

„O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální. Vyrostl jsem ve světě kostýmů, líčidel, paruk a jeviště. Jako děcko jsem se často převlékal za různé postavy z filmů a chodil se pak předvádět rodičům do obýváku. Zkrátka mě tyhle transformace bavily a baví doteď,“ vysvětlil stručně.

„Dokonce to se mnou Taťána i občas sdílela. Organizovali jsme společně kostýmové večírky, kdy jsem byl třeba za krále Ludvíka XV. a ona za Madame de Pompadour, při narozeninových oslavách jsem byl převlečený za Al Capona a ona za prostitutku, při halloweenském mejdanu jsme oba byli v kostýmech mrtvých řádových sester,“ doplnil ještě na vysvětlenou.

Zdroj: Extra, Blesk, Prima Ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články