Ondřej Sokol perfektně napodobuje věštce a sportovní komentátory. U jeho videí se budete smát na celé kolo

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
ondrej sokol
ondrej sokol

Ondřej Sokol je známý svým humorem. Ať už je to ve spojení s jinými baviči – vzpomeňme velmi oblíbenou Partičku s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem a Igorem Chmelou, nebo v rámci moderátorských aktivit. Jako moderátor se blýskl v několika řadách Tvoje tvář má známý hlas, dokonce v několika číslech i účinkoval. V současné době baví především své sledující na Instagramu.

Teleshopping a pravé perly pěstované v syntetické vodě

„Dámy a pánové, již jen několik okamžiků na vás čeká tato jedinečná nabídka, kterou máme zde u nás. Tyto jedinečné, pravé, úžasné, syntetické perly z úžasných živých perlorodek pěstovaných v syntetické slané vodě! Podívejte se – ta barevnost! Podívejte se – ta struktura! Podívejte se – ta kulatost!“ začíná svou scénku Ondřej se značně zženštilým hlasem a ztuhlým úsměvem na tváři.

Přitom je oděn do nevzhledných balónových šatů a na hlavě má ještě otřesnější paruku nepřirozené barvy, aby jen podtrhl absurditu toho, co říká.

Pokud chcete vědět, za kolik jeho teleshoppingová lady „perlový“ náhrdelník prodává, podívejte se níže.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondřej Sokol (@sokolondrej)

Pokud vás na šperky neužije a chtěli byste spíš znát svou budoucnost, nebojte se a zavolejte věštkyni Kasandře.

Tato paní se při čekání na volající dost nudí a mezery mezi telefonáty si zkracuje smrkáním a následným věštěním z posmrkaného kapesníku nebo nadáváním na diváky či svou křišťálovou kouli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondřej Sokol (@sokolondrej)

Okouzlující hlasatelka Liběna Pulírová

Chybí vám hlasatelky, které uváděly televizní programy a filmy? I pro vás má Ondřej speciální sérii. Jeho okouzlující Liběna Pulírová vás dostane svým šarmem i vysvětlováním toho, jak to vlastně bylo s americkými volbami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondřej Sokol (@sokolondrej)

I pánové si zde něco najdou. Třeba videa se sportovním komentátorem Janem Krejzou Bičem, který si sice šlape na jazyk, ale má rozhodně přehled.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondřej Sokol (@sokolondrej)

To ale nejsou zdaleka všechna alter ega, jimiž si teď představitel Siriuse ze štědrovečerní pohádky O vánoční hvězdě krátí čas.

Narazit u něj na profilu můžete i na brněnského reklamního mága nebo stewarda Brandona.

Autor: Šárka Blahoňovská


Související články