Komentář: Dáda s Felixem zviditelňují jeden druhého. Kdo je v manželství větší chudák?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar patrasova felix slovacek
Zdroj: Profimedia

Dagmar Patrasová a Felix Slováček už nejsou jenom jedním z nejznámějších českých párů, ale pomalu také novou komickou dvojicí. Když neplní hlavní stránky bulvárních novin jeden, tak je to druhý. Je to už delší doba, co se k sobě vrátili. Ona jemu odpustila úlet s milenkou, on jí zase odpouští její alkoholové radovánky. I tak na sebe ale v médiích neustále hází špínu. Nabízí se tak otázka, kdo je ve vztahu vlastně větší chudák.

I když žil s milenkou, Dáda mu byla schopná vše odpustit a dát se s ním opět dohromady. Ze začátku sice spali každý v jiné ložnici, i tak ale návrat pod jednu střechu byl velkou událostí. Krátce potom se ale začalo mluvit o tom, jak to má Slováček s Patrasovou náročné.

Dětmi oblíbená Dáda z Kouzelné školky totiž propadla alkoholu. Místo pořadu, ve kterém se na děti usmívá společně se svojí žížalou Jůlií, tak internet plnilo video, na kterém vrávorá kolem plotu těsně po způsobené autonehodě. A to byl jen první z důkazů, že má herečka problém.

Jeden trapas za druhým

Kromě autonehody, po které odmítla Patrasová dechovou zkoušku, se v médiích dlouho mluvilo i o tom, jak ji Slováček zamkl na dovolené na hotelovém pokoji. Prý mu pokazila dovolenou, nechal ji tak střízlivět a sám šel na bar.

Jenže on Felix také není žádný svatoušek. Každou chvíli se v médiích objeví nějaká ta fotografie, která dokazuje, že si užívá společenské večírky nejraději v přítomnosti mladých žen. Jeho ruce často sahají tam, kam by neměly.

Teď je ale otázkou, zda Dáda pije, protože se její manžel baví s mladými blondýnkami a nechává se u toho běžně vyfotit, nebo zda Felix laškuje s jinými ženami právě kvůli alkoholovým výlevům Patrasové.

Kdo se chce zviditelnit víc?

V poslední době Slováček čím dál častěji v médiích mluví o tom, že potřebuje jeho žena odbornou pomoc. Nedávno prohlásil, že pokud jí někdo se závislostí na alkoholu nepomůže, zabije jí to.

„Zhoršuje se to. Každý den se probouzím s obavami, zda je ještě naživu. A když musím pracovně odjet na pár dnů, nikdy nevím, zda ji ještě uvidím,“ přiznal hudebník pro Blesk.

Patrasová ale na jeho slova reagovala s tím, že se pokouší jenom zviditelnit. Přitahuje na sebe pozornost fotkami s mladými dívkami, a když to médiím nestačí, mluví prý o ní, aby ho ostatní litovali. „Má potřebu, aby se o něm psalo, to je celé,“ řekla pro Super.

Chvílemi to vypadá, že jeden bez druhého nemohou být, pak si ale dělají v médiích naschvály. Jejich vztah je v mnoha ohledech nepochopitelný, na druhou stranu Dáda od dob, kdy působila v Kouzelné školce, nikdy nebyla tak populární jako teď. Možná tak jejich soužití opravdu napomáhá tomu, aby jeden druhého zviditelnil?

Zdroj: Blesk, Super, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články