Agresivní Dáda Patrasová pokazila Felixovi dovolenou. Zavřel ji na pokoj a vrátil se na bar

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dada patrasova felix slovacek
Zdroj: Nextfoto

Felix Slováček a Dáda Patrasová jsou už nějaký čas opět spolu, a proto po dlouhé době vyrazili i na společnou dovolenou. Saxofonista ale neměl tušení, co mu herečka udělá za ostudu. Jinak by ji nejspíš do Tuniska nebral. Podle deníku Aha! dovolená neproběhla zcela podle jeho představ.

Slováček s Patrasovou chtěli nejspíš utužit své manželství. Místo toho ovšem v hotelu, kde bylo mimo jiné ubytováno i několik Čechů, předvedli řadu skandálních situací. A médiím se podařilo od svědků získat výpovědi, které vše uvádí na pravou míru.

Patrasová měla nedávno v opilosti autonehodu, Slováček tak nejprve vyrazil na dovolenou do Turecka s rodinou, zatímco ji nechal doma, aby vše mohla v klidu rozdýchat. Pak se rozhodl, že je Dáda už vytrestaná dost, a vzal ji s sebou na romantický výlet. Úplně to ale nevyšlo.

Vstřícný krok

Ačkoli byl Slováček v tu dobu asi ještě trochu v rozpacích a neměl úplně jistotu, zda by měl Dagmar Patrasovou někam brát, známá ho přesvědčila, že to bude dobrý nápad. Sám od sebe by nic neplánoval, shodou okolností se ale naskytla příležitost.

„Kamarádka Ivana Němečková nás pozvala do Tuniska, tak jsme se rozhodli letět,“ svěřil se deníku Aha! před pár dny. Teď už by to ale nejspíš viděl jinak. Kdyby tušil, jak bude výlet probíhat, zřejmě by svou drahou ženu nechal doma.

Dáda totiž ukázala, že bez pití nevydrží ani na dovolené. V minulosti už i Jiří Krampol naznačil, že pokud ji Slováček nedostane na léčbu, bude to mít doma jenom horší. A měl pravdu, ovšem spletl se v jedné věci: horší to totiž bude mít Felix nejen doma, ale i v zahraničí.

Svědectví českých turistů

Na hotelu, kde se Slováček s Patrasovou ubytovali, samozřejmě nebyli mezi Čechy sami. Není se tedy čemu divit, že řada lidí ochotně v médiích vypověděla, kdo a jak jim ozvláštnil pobyt. Rozhodně ne příjemně, naopak šlo o hrůzný zážitek, na který turisté do smrti nezapomenou.

„Paní Patrasová dost pila a s panem Slováčkem se dostala do slovního střetu. Slyšel jsem, jak na něj byla agresivní,“ řekl jeden ze svědků. „Pan Slováček ji pak odvedl na pokoj a vrátil se do baru za svými kamarády. Vypadal dost naštvaně,“ dodal.

Sám Felix se nechal slyšet, že Dáda potřebuje klid, proto ji vzal na dovolenou. Co tím však přesně myslel, není po jejím zamčení na pokoji úplně jasné. Fanoušky nicméně ujistil, že svou ženu zvládne a nemají se čeho bát.

Zdroj: Aha!, Extra, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články