Felix Slováček vyměnil Dádu za dvě blondýnky. Fotografové zachytili, kam až jim na večírku sahal

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
felix slovacek
Zdroj: Profimedia

Dagmar Patrasová je poslední dobou samý skandál. Není se tak čemu divit, že její manžel Felix Slováček občas rád vyrazí do společnosti bez ní. Jenomže když ho nikdo nekontroluje, rozhodně jenom nesedí v rohu jako zapšklý stařík. I ve svých 79 letech si umí saxofonista pořádně užívat.

Řada lidí by v jeho věku myslela spíš na odpočinek, Felix se ale stále cítí mladý a řada mužů by se od něho podle všeho mohla leccos naučit. Když vyrazil na Rooftop party v Praze, rozhodně mu nedělalo problémy najít si společnost.

Hned dvě krásné blondýnky se kolem něho motaly skoro celý večer a vůbec jim nevadilo, když byl slavný umělec trochu přítulnější. To, že se trojice skvěle bavila, zachycují i fotografie z akce. Dáda z nich ale nejspíš radost mít nebude.

Ruka šmátralka

Vysmátý Felix, před ním sklenka kvalitního sektu a vedle něho z každé strany mladá blondýnka. Tak vypadá většina fotek, na kterých byl během večera saxofonista zachycen. Na první pohled by se to mohlo zdát nevinné, jenže na ten druhý neunikl fotografům podstatný detail.

Zatímco svou pravou rukou Slováček totiž jednu krásku objímá kolem pasu, té druhé položil dlaň přímo na stehna přesně tam, kde končily její krátké šaty. Nezdá se ale, že by jí to nějak vadilo. Otázkou je, zda za to může alkohol, nebo se vedle slavného hudebníka jednoduše cítí dobře.

felix slovacek

Zdroj: Profimedia

Slováček je sice vitální a charismatický muž, nedá se ale říci, co přesně krásky na něm přitáhlo. Kostkovaná košile zastrčená v kalhotách, podivný šátek kolem krku nebo obnošené modré sako to nejspíš nebyly.

Problémy s Dádou

Možná problémy, které v současné době Felix doma řeší, jsou tím důvodem? Třeba bylo ženám Felixe nejprve líto, pak si ale během povídání daly pár skleniček a lítost se změnila v sympatie pro téměř osmdesátiletého muzikanta. Kdo ví, Felix každopádně svůj recept jen tak neprozradí.

Kromě toho měl nejspíš právo si po boku krásek trochu užít. Svou ženu sice miluje, poslední dobou mu ale dělá problémy a o jejích alkoholových aférách se mluví čím dál častěji. Když ji chtěl naposledy na dovolené zlepšit náladu, nedopadlo to dobře.

Není se tak čemu divit, že sem tam také rád vyrazí někam sám a užije si večer i v jiné společnosti. Co ho pak čekalo doma, ale není jasné. S velkou pravděpodobností by se totiž žádné vdané ženě nelíbilo, kdyby její muž osahával na večírku o mnoho let mladší ženy.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články